ГоловнаСпортВсі новини розділу
 

Результати головних спортивних подій за 23-24 липня

24 липня 2009, 08:30
0
8
Результати головних спортивних подій за 23-24 липня
Фото: АР
Контадор близький до перемоги

У статті зібрані результати головних спортивних подій за 23-24 липня. Теніс: Гамбург (ATP), Бад Гаштайн (WTA). Велоспорт: Тур де Франс. Футбол: Ліга Європи.

Велоспорт

Тур де Франс. 18-й етап

Бурж-Сен-Моріс - Ле-Гран-Борнан. 169,5 км

Індивідуальна гонка з роздільним стартом. Аннесі
40,5 км

1. Альберто Контадор (Іспания, Astana) - 48,31
2. Фабіан Канчеллара (Швейцарія, Saxobank) - 0,03
3. Михайло Ігнатьєв (Росія, Katusha) - 0,15
4. Густав Ларссон (Швеція, Saxobank) - 0,33
5. Девід Міллар (Великобританія, Garmin - Slipstream) - 0,41
6. Бредлі Віггінс (Великобританія, Garmin - Slipstream) - 0,43
7. Луїс Леон Санчес Хіль (Іспанія, Caisse d’Epargne) - 0,44
8. Крістоф Моро (Франція, Agritubel) - 0,45
9. Андреас Кледен (Німмеччина, Astana) - 0,54
10. Девід Забріскі (США, Garmin - Slipstream) - 1,02...
12. Кейдл Еванс (Австралія, Silence - Lotto) - 1,14...
16. Ленс Армстронг (США, Astana) - 1,30...
21. Енді Шлек (Люксембург, Saxobank) - 1,45...
35. Франк Шлек (Люксембург, Saxobank) - 2,34...
70. Карлос Састре (Іспанія, Cervelo) - 3,47...

Теніс

Індіанаполіс ATP. Другий раунд
Турсунов (Росія, 1) - Даніель (Бразилія) - 6:3, 6:3
Данцевич (Канада) - Беккер (Німеччина, 5) - 6:2, 7:5
Куеррі (США, 3) - Рам (США) - 7:5, 6:3
Жікель (Франція, 7) - Левін (США) - 6:2, 6:2
Одесник (США) - Куніцин (Росія, 4) - 2:6, 6:1, 6:1
Джинепрі (США) - Шванк (Аргентина) - 6:7, 6:3, 6:0
Богомолов (США) - Сєла (Ізраїль, 2) - 6:4, 7:6

Порторож WTA. Друге коло

Сафіна (Росія, 1) –Первак (Росія) – 6:1, 6:2
Камерін (Італія) –Душевіна (Росія, 7) – 4:6, 7:5, 6:0
Бріанті (Італія) –Говорцова (Білорусь) – 6:4, 6:1
Пін (Франція) –Квітова (Чехія) – 6:4, 6:4
Фогель (Швейцарія) –Шафаржова (Чехія, 6) – 7:5, 2:6, 6:3
Де Лос Ріос (Парагвай) –Вінчі (Італія, 4) – 6:3, 6:4
Еррані (Італія, 5) –Закопалова (Чехія) – 6:1, 6:1
Мартич (Хорватія) – Манасієва (Росія) – 6:1, 6:3

Гамбург АТР. Третє коло
Матьє (Франція, 13) - Брандс (Німеччина) - 7:5, 7:5
Троїцкі (Сербія, 10) - Гарсія-Лопес (Іспанія) - 6:7, 6:4, 7:6
Альмагро (Іспанія, 14) - Содерлінг (Швеція, 3) - 7:5, 6:3
Куевас (Уругвай) - Кольшрайбер (Німеччина, 8) - 6:4, 7:6
Феррер (Іспанія, 6) - Монако (Аргентина) - 4:6, 7:5, 6:2
Гройль (Німеччина) - Наварро (Іспанія) - 5:5, відкладено через настання темряви.
Ганеску (Румунія, 11) - Беннето - 3:6, 6:3, 6:3
Давиденко (Росія, 2) - Шарді (Франція, 15) - 6:3, 6:3

Бад Гаштайн WTA. Друге коло

Корне (Франція, 1) - Майр (Австрія) - 3:6, 6:4, 6:1
Захлавова-Стрикова (Чехія) - Льягостера Вівес Іспанія - 6:0, 6:3
Олару (Румунія) - Баммер (Австрія, 3) - 4:6, 6:2, 6:1
Гренфельд (Німеччина, 7) - Гладікова (Чехія) - 6:3, 6:2
Петкович (Німеччина, 4) - Бенешова (Чехія) - 6:1, 0:0, відмова
Мойсбургер (Австрія) - Малек (Німеччина) - 6:2, 2:6, 6:4

Футбол

Ліга Європи. Другий кваліфікаційний раунд. Матчі-відповіді

 

Олімпі Грузія - Легія Польща - 0:1 (0:1)

Динамо Тбілісі Грузія - Металург Лієпая Латвія - 3:1 (1:0)

Работнічкі Македонія - Крузейдерс Північна Ірландія - 4:2 (2:0)

Карабах Азербайджан - Русенборг Норвегія - 1:0 (1:0)

Петровац Чорногорія - Анортосіс Кіпр - 3:1 дод.час (1:1, 1:0, 1:0, 0:0)

МТЗ-РИПО Білорусь - Металург Донецьк Україна - 1:2 (1:1)

Валлетта Мальта - Сент-Патрік Ірландія - 0:1 (0:0)

Лахті Фінляндія - Горіца Словенія - 2:0 (0:0)

Гандзасар Вірменія - НАК Голландія - 0:2 (0:2)

Флор Естонія - Брондбю Данія - 1:4 (0:3)

ХІК Фінляндія - Вєтра Литва - 1:3 (1:2)

Каунас Литва - Севойно Сербія - 1:1 (0:0)

Дінабург Латвія - Бней Ієгуда Ізраїль - 0:1 (0:1)

Полонія Польша - Ювенес-Догана Мальта - 4:0 (2:0)

Дачія Молдавія - Жиліна Словаччина - 0:1 (0:0)

Славен Хорватія - Мілано Македонія - 8:2 (2:0)

Санта Колома Андорра - Базель Швейцарія - 1:4 (1:3)

Рандерс Данія - Судува Литва - 1:1 (1:0)

Ларіса Греція - Рейк'явік Ісландія - 1:1 (1:0)

Тромсе Норвегія - Динамо Мінськ Білорусь - 4:1 (1:0)

Маккабі Нетанья Ізраїль - Слієма Мальта - 3:0 (1:0)

Ломбард Угорщина - Ельфсборг Швеція - 0:0 (0:0)

Іскра-Сталь Молдова - Чорно Море Болгарія - 0:3 (0:1)

Спартак Трнава Словаччина - Сараєво Боснія і Герцеговина - 1:1 (1:0)

Вадуц Ліхтештейн - Фалкірк Шотландія - 2:0 дод. час (1:0, 0:0, 1:0, 0:0)

Уйпешт Угорщина - Стяуа Румунія - 1:2 (0:0)

ХБ Торсхавн Фарерські острови - Омонія Кіпр - 1:4 (0:1)

Гент Бельгія - Нафтан Білорусь - 1:0 (0:0)

Галатасарай Туреччина - Тобол Казахстан - 2:0 (0:0)

Деррі Сіті Ірландія - Сконто Латвія - 1:0 (0:0)

Влажнія Албанія - Рапід Вєна Австрія - 0:3 (0:0)

Широкі Брієг Боснія і Герцеговина - Штурм Австрія - 1:1 (0:1)

Славія Сараєво Боснія і Герцеговина - Ольборг Данія - 2:1 (1:0)

Црвена Звєзда Сербія - Рудар Чорногорія - 4:0 (1:0)

Мазеруелл Шотландія - Флямуртарі Албанія - 8:1 (6:0)

Хельсінборг Швеція - Зестафоні Грузія - 2:2 дод. час (0:2, 1:0, 1:0, 0:0)

Фрам Ісландія - Сігма Оломуц Чехія - 0:2 (0:0)

Рієка Хорватія - Діфферанж Люксембург - 3:0 (2:0)

Бангор Сіті Уельс - Хонка Фінляндія - 0:1 (0:1)

Пасуш де Феррейра Португалія - Зімбру Молдова - 1:0 (0:0)

uaSport.net

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Loading...

Корреспондент.net в соцмережах

Загрузка...