25 липня 2009, 12:47
0
4
Ісінбаєва показала другий результат

Російська стрибунка із жердиною Олена Ісінбаєва зазнала несподіваної поразки на турнірі Супер-гран-прі ІААФ у Лондоні в минулу п'ятницю.

Росіянка тільки із третьої спроби взяла початкову висоту 4,68 метри, а наступний рубіж - 4,78 - перебороти не змогла. Такий же результат - 4,68 - показала й Ганна Роговська, але польська стрибунка переборола цю планку із другої спроби.

Третє місце на змаганнях поділили Христина Гадшив з Німеччини й Моніка Пірек з Польщі (4,58), повідомляє RusAthletіcs.ru.

Переможна серія Ісінбаєвої нараховувала 18 турнірів підряд.

Чоловічий забіг на 100 метрів виграв ямаєць Усейн Болт (9,91 секунди). У бігу на 110 метрів з бар'єрами першенствував кубинець Дейрон Роблес (13,29). У потрійному стрибку переміг американець Брендон Роулхек (17,33 метра). У штовханні ядра перше місце зайняв ще один представник США Крістіан Кантуелл (21,82).

Серед жінок у забігу на 200 метрів перемогу святкували Деббі Фергюсон-Маккензі (Багами) з результатом 23,11 секунди. На 400-метрівці кращою була Нікола Сандерс із Великобританії (51,54). Її співвітчизниця Джемма Сімпсон виграла забіг на 800 метрів (2.01,08). В естафеті 4х100 метрів золото завоювали американки (42,39). А в секторі для стрибків у висоту не було рівних хорватці Бланку Влаcіч (2,02 метри).

У суботу визначаться переможці ще в декількох дисциплінах, у тому числі у стрибках у довжину серед жінок.

За матеріалами: Евроспорт.Ру