Гамбург ATP: Давиденко виграв свій 15-й титул у кар'єрі

0
6
Гамбург ATP: Давиденко виграв свій 15-й титул у кар єрі
Давиденко виграв 15-й титул

Найсильніший тенісист Росії Микола Давиденко на Іnternatіonal German Open-2009 завоював свій 15-й титул у професійній кар'єрі, перший у нинішньому сезоні й перший же на турнірі в Гамбурзі.

У неділю у фіналі 12-а ракетка світу 28-річний Микола, посіяний на змаганнях другим, зустрічався з 13-м номером посіву 27-річним французом Полем-Анрі Матьє, що займає в чоловічий табелі про ранги 39-е місце.

Давиденко узяв гору в двох партіях з рахунком 6/4, 6/2. Гра тривала 1 годину 28 хвилин. Нинішній успіх дозволив росіянинові знову вийти вперед в очному протистоянні з опонентом - 4-3.

Розв'язка в другому сеті, так само як і в самому матчі, наступила у 3-му геймі, коли за рахунку 1/1 Микола зробив брейк. При цьому він поступався на подачі француза 15-40, а потім за рахунку "більше" відіграв ще один гейм-бол Матьє.

Правда, Давиденко відразу ледь не віддав свою подачу, однак, поступаючись 15-40, зміг відігратися й підтвердити брейк. За рахунку 3/1 суперники обмінялися подачами - 4/2. В 7-му геймі росіянин знову відзначився брейком і вже спокійно довів справу до логічного завершення.

За свою перемогу на Іnternatіonal German Open-2009 Давиденко одержить чек на суму ?228,000 і 500 очки в залік рейтингу АТР, фіналіст Матьє - ?104,000 і 300 балів відповідно.

За матеріалами: GoTennis.ru