31 липня 2009, 10:39
0
7
Янкович вийшла в 1/4

Шоста ракетка світу сербка Олена Янкович перервала переможну серію 25-го номера рейтингу WTA німкені Сабіни Лисицкі на оцінці 7 матчів підряд.

У четвер у матчі за вихід у чвертьфінал турніру Bank of the West Classіc-2009 у Стенфорді (США, Каліфорнія) 24-річна Янкович здолала 19-річну Лисицкі лише в третьому, вирішальному сеті - 2:6, 6:2, 6:4. Зустріч тривала 1 годину 39 хвилин.

Ця перемога стала для Олени другою, здобутою в двох матчах із Сабіною. Нагадаємо, що вперше шляхи суперниць перетнулися наприкінці квітня в другому раунді турніру категорії Premіer у Штутгарті, і тоді сербка відсвяткувала перемогу - 7:5, 5:7, 6:3.

Тепер у чвертьфіналі на 4-у сіяну тут Янкович чекає матч із 8-м номером посіву, своєю рoвесницею із Франції Маріон Бартолі, що займає в рейтингу WTA 14-е місце.

Напередодні Бартолі взяла гору над кваліфаєм, господаркою корту Мелані Одін - 7:5, 6:4.

Залишається додати, що вже сім разів перетиналися шляхи Олени й Маріон в офіційних змаганнях, і перевага в даному протистоянні поки на стороні француженки - 4-3.

При цьому за Бартолі залишилися три останніх очних поєдинки, у тому числі й у 1/8 фіналу Australіan Open-2009 - 6:1, 6:4.

За матеріалами: GoTennis.ru