Венус Вільямс вийшла у фінал турніру в Стенфорді

0
7
Венус у фіналі

Росіянка Олена Дементьєва не змогла вийти у фінал турніру в Стенфорді.

У півфінальному матчі посіяна тут під третім номером 27-річна росіянка зустрічалася із другою ракеткою змагань американкою Венус Вільямс, що займає на цьому тижні третій рядок світового рейтингу.

Раніше дві тенісистки зустрічалися між собою 10 разів, і з величезною перевагою за особистими зустрічами була американка - 8:2.

У першій партії матчу Олена вкрай невдало попадала першим м'ячем - усього 35%, припустилася 3 подвійних помилок і в підсумку тричі втрачала свою подачу. При цьому росіянка заробила три брейк-пойнти, але реалізувати їх вона не зуміла.

У підсумку перший сет завершився з розгромним рахунком - 6/0 на користь Вільямс-Старшої.

У другій партії Лена змогла небагато поліпшити відсоток влучення першим м'ячем - 53%, однак для того щоб нав'язати Венус серйозну боротьбу цього була недостатньо й американка спокійно довела матч до перемоги - 6/1. Залишається додати, що в підсумку ця зустріч тривала всього 1 годину 4 хвилини.

У фінальному двобої турніру в Стенфорді Венус Вільямс зіграє із француженкою Маріон Бартолі.

За матеріалами: GoTennis.ru