Цинциннаті WTA: Клейстерс з перемоги починає повернення до туру

11 серпня 2009, 11:28
0
6
Клейстерс стартує з перемоги

Екс-перша ракетка світу бельгійка Кім Клейстерс узяла перемогу в своєму першому офіційному матчі після дворічної перерви.

У першому колі турніру  категорії Premier Western & Southern Financial Group Women’s Open-2009 у Цинциннаті 26-річна Кім, котра отримала wild card від організаторів, зустрічалася з 12-ою ракеткою змагань француженкою Маріон Бартолі.

Раніше тенісистки лише одного разу грали між собою, і рахунок особистих зустрічей був 1-0 на користь бельгійки.

З самого старту першого сету Кім кинулася атакувати і рахунок дуже швидко почав рости на її користь - 4:0. Потім не менш вражаюча переможна серія з чотирьох геймів була за Бартолі, вона змогла зрівняти становище в партії, але не більше. 6:4 - завершився перший сет на користь Клейстерс.

У другій партії Кім також першою вдалося повести з брейком, і цього разу вона своєї переваги не втратила. Другий сет залишився за бельгійкою - 6:3.

Загалом матч тривав 1 годину 22 хвилини.

У другому раунді змагань Клейстерс боротиметься з 20-ою ракеткою світу швейцаркою Патті Шнідер, яка у свою чергу переграла аргентинку Хіселу Дулко, що займає цього тижня 42-у сходинку в рейтингу WTA, - 6:4, 6:0.

Залишається додати, що тенісистки сім разів грали між собою, і в рахунку особистих зустрічей упевнено веде Кім - 5-2.

За матеріалами: GoTennis.ru