Мілан обіграв Ювентус у боротьбі за Кубок Берлусконі

18 серпня 2009, 09:06
0
6
Мілан виграв Кубок Берлусконі

Футболісти італійського Мілана стали володарями Кубка Луїджі Берлусконі, обігравши в серії пенальті туринський Ювентус.

Основний час товариського матчу, що відбувся напередодні на арені Сан-Сіро в Мілані, завершився внічию 1:1.

На 28-ій хвилині рахунок відкрила Стара Сіньйора завдяки точному удару Дієго, а міланці зрівняли рахунок на 69-ій хвилині зусиллями Алешандре Пато. У серії пенальті все вирішив єдиний промах, допущений у першій же спробі Ювентуса 19-річним Фальке Сілвою Яго.

Кубок Луїджі Берлусконі - товариський матч, котрий проводиться щорічно. Його заснував Сільвіо Берлусконі у 1991 році на згадку про свого батька.

У цьому матчі, який традиційно проходить на Сан Сіро, беруть участь команди, які мають у своєму активі перемогу в Лізі чемпіонів.

За матеріалами: РИА Новости