Фотогалерея: Мілан бере Кубок Берлусконі

18 серпня 2009, 09:35
0
3
Італійська класика

Пізно ввечері, 17 серпня, на знаменитому міланському стадіоні Сан-Сіро визначився володар Кубка Берлусконі. Боролися за почесний трофей Мілан і Ювентус, основний час переможця не виявив, а в серії післяматчевих пенальті успішнішими виявилися Россо-нері.

У новій галереї на uaSport.net дивіться фотозвіт про традиційний розіграш Кубка Луїджі Берлусконі.

Основний час товариського матчу, що відбувся напередодні на арені Сан-Сіро в Мілані, завершився внічию 1:1.

На 28-ій хвилині рахунок відкрив Ювентус завдяки точному удару новачка Дієго, а міланці зрівняли рахунок на 69-ій хвилині зусиллями Алешандре Пато.

У серії пенальті все вирішив єдиний промах, допущений у першій же спробі Ювентуса 19-річним Фальке Сілвою Яго.

Кубок Луїджі Берлусконі - товариський матч, котрий проводиться щорічно. Він був заснований у 1991 році Сільвіо Берлусконі на згадку про свого батька.