Торонто WTA: Іванович не змогла переграти Сафарову

20 серпня 2009, 07:54
0
2
Іванович не змогла подолати другий раунд

Екс-перша ракетка світу сербка Ана Іванович не змогла подолати бар'єр другого раунду на турнірі Rogers Cup-2009 у канадському Торонто.

У середу 11-а сіяна 21-річна Іванович у трьох партіях поступилася 46-у номеру рейтингу WTA 22-річній чешці Люсї Сафаровій - 6:3, 5:7, 3:6.

Загалом матч тривав 2 години 5 хвилин. Нагадаємо, це перша перемога Люсі в її професійній кар'єрі над Аною, до звітного поєдинку рахунок їхніх особистих зустрічей був 2-0 на користь сербки.

За вихід до чвертьфіналу Сафарова боротиметься з китаянкою Жі Чжен, що обіграла у свою чергу восьму сіяну данську тенісистку Кароліну Возняцкі, - 7:5, 6:3.

Залишається додати, що дівчата ще жодного разу не грали між собою в офіційних змаганнях.

За матеріалами: GoTennis.ru