Цинциннаті АТР: Роддік поступився у стартовому матчі

20 серпня 2009, 09:03
0
4
Роддік програв співвітчизникові

П'ята ракетка світу американець Енді Роддік не зміг пробитися до третього раунду турніру Western & Southern Financial Group Masters-2009 у Цинциннаті.

У своєму стартовому матчі п'ятий сіяний 26-річний Роддік у двох сетах поступився своєму співвітчизникові 21-річному Сему Куеррі - 7:6(11), 7:6(3).

Матч тривав 1 годину 57 хвилин. Нагадаємо, це перша перемога Сема в його професійній кар'єрі над Енді, до звітного поєдинку рахунок їхніх особистих зустрічей був 3-0 на користь Роддіка.

За вихід до чвертьфіналу змагань Куеррі боротиметься з австралійцем Ллейтоном Х'юїттом, який у свою чергу обіграв німця Бенджаміна Беккера, - 6:3, 6:3.

Залишається додати, що раніше шляху тенісистів лише одного разу перетиналися на корті - в першому колі турніру в Ідіан-Уеллсі в 2008 році, і тоді перемогу святкував Х’юїтт - 6:4, 6:3.

За матеріалами: GoTennis.ru