Цинциннаті: Надаль побореться із Джоковичем у півфіналі

22 серпня 2009, 09:40
0
2

Друга ракетка світу іспанець Рафаель Надаль вийшов у півфінал турніру Western & Southern Fіnancіal Group Masters-2009 у Цинциннаті.

У п'ятницю другий сіяний 23-річний Надаль у двох партіях здобув перемогу над своїм однолітком 18-м номером рейтингу ATP чехом Томашем Бердихом - 6/4, 7/5.

Матч тривала 1 годину 41 хвилину. Нагадаємо, до звітного двобою рахунок особистих зустрічей між Томашем і Рафаелем був 4-3 на користь останнього.

За вихід у фінал змагань іспанець посперечається із четвертим сіяним сербом Новаком Джоковичем, що у свою чергу вибив зі змагань француза Жиля Сімона -  6/4, 7/5.

Залишається додати, що раніше шляхи тенісистів 18 разів перетиналися на корті, і на даний момент у їхньому особистому протистоянні впевнено веде Надаль - 14-4.

За матеріалами: GoTennis.ru