ГоловнаСпортВсі новини розділу
 

ЧС з боксу-2009: Підсумки сьомого дня

8 вересня 2009, 07:32
0
4
ЧС з боксу-2009: Підсумки сьомого дня
Фото: Fabio Bozzani
Капітоненко пробився у чвертьфінал

Учора, 7 вересня, в Мілані відбулися заключні поєдинки попереднього етапу Чемпіонату світу з боксу в шести вагових категоріях.

На чемпіонаті світу 2009 в Мілані у вазі 60 кг. прикрою поразкою для українця Дмитра Буленкова завершився поєдинок проти Сердара Хударбердієва (Туркменістан). Вже на початку бою у Буленкова відкрилося розсічення на переніссі, отримане в попередній зустрічі.

Загалом рівний і достатньо нервовий перший раунд завершився з рахунком 1:1. На початку другого раунду кровотеча Буленкова посилилася, і за порадою лікаря у рингу рефері припинив бій. Протягом неповних чотирьох хвилин зустрічі Буленков ні в чому не поступався своєму супротивнику і під час оголошення результату постійно біля обличчя тримав рушник. 


Fabio Bozzani
Буленков залишає турнір

 Роман Капітоненко отримав важку перемогу над румуном Разваном Коджану з рахунком 13:9. У першому раунді Капітоненко трохи поступився своєму супротивнику 3:4, але в кожному з наступних був на кілька балів точнішим 6:3 і 4:2.

Бій дався Капітоненку нелегко, під кінець раунду він сильно підсів фізично, а традиційно гучного головного тренера збірної Дмитра Сосновського цього разу було чути більше ніж зазвичай.

Наступний поєдинок Капітоненко проведе 9 вересня (денна сесія) проти переможця зустрічі Гілтона Бенджея Зіммермана (Антильські острови) і Ерісланді Савона Котілли (Куба), який відбудеться сьогодні, 7 вересня, у вечірню сесію на рингу А. Зіммерман і Савон Котілла вийдуть в останній 12 -й парі приблизно після опівночі за київським часом. 


Fabio Bozzani
Шелестюк припинив виступи

 Тарас Шелестюк у видовищному поєдинку поступився дворазовому чемпіону світу казаху Серіку Сапієву з рахунком 11:16. Перший раунд за рахунок грамотної роботи на контратаках Шелестюк зміг виграти 5:2, але в наступних двох, дуже активно діючи в атаці, Сапієв вирівняв зустріч на свою користь 9:4 і 5:4. По ходу бою супротивникам було відрахуовано по нокдауну.

У вазі до 81 кг. зустріч Олександра Гвоздика та Рене Краузе (Німеччина) вийшла досить дивною в плані суддівства. У першому раунді краще виявився Гвоздик 2:1. Під час наступних трьох хвилин судді не натиснули на кнопки жодного разу, а в третьому раунді зарахували німецькому боксеру одне влучення і загальним голосуванням присудили йому перемогу. Тактику бою Краузе побудував на постійному переміщенні рингом і нечастих вибухових атаках. Гвоздик, зайнявши центр рингу, намагався прицілюватись у суперника контрударами. 


Fabio Bozzani
Гвоздик залишає турнір

Всі результати:

До 48 кг.

Лукаш Машчик (Польща) переміг
Батусі Могаяне (Ботсвана) з рахунком 13-7.

Лі Джіажао (Китай) переміг
Редуана Буштука (Марокко) з рахунком 11-5.

Ованес Даніелян (Вірменія)
переміг Лебоганга Пілане (ПАР) з рахунком 12-3.

Сердамба Пуревдорж (Монголія)
переміг Карвайо Пауло (Бразилія) з рахунком 15-7.

Даніель Мателлон Рамос (Куба)
переміг Пітера Мунгаі (Кенія) з рахунком 9-2.

Хун Йонг Шин (Південна Корея)
переміг Рональда Серуго (США) з рахунком 17-3.

Давид Айрапетян (Росія)
переміг Карлоса Квіпо (Еквадор) з рахунком 14-5.

Хосе Лінарес де ла Ньєве
(Іспанія) переміг Каео Понгпрайуна (Таїланд) з рахунком 9-3.

До 54 кг.

Янкіель Леон Аларкон (Куба)
переміг Развана Андрейяна (Румунія) з рахунком 12-9

Канат Абуталіпов (Казахстан)
переміг Крістіана Лакатоша (Угорщина) - рефері зупинив поєдинок в третьому
раунді.

Тулашбой Доніоров (Узбекистан)
переміг Дениса Макарова (Німеччина) з рахунком 8-3.

Детелін Далакієв (Болгарія)
переміг Мехмета Топджакана (Туреччина) з рахунком 7-1.

Ю Гу (Китай) переміг Макджі Арройо
(Пуерто-Ріко) з рахунком 10-3.

Джон Невін (Ірландія) переміг
Ідерхуу Енхджаргала (Монголія) з рахунком 10-4.

Чатчай Бутді (Таїланд) переміг
Вессама Саламана (Сирія) з рахунком 15-4.

Едуард Абзалімов (Росія)
переміг Абдельхаліма Ураді (Алжир) з рахунком 7-0.

До 60 кг.

Ідель Торрієнте (Куба) переміг
Хусну Кочебаша (Нідерланди) з рахунком 8-0.

Сердар Худайбергенов
(Туркменія) переміг Дмитра Буленкова (Україна) - український боксер був знятий з
бою через розсічення.

Євген Бурард (Німеччина)
переміг Джай Бхагвана (Індонезія) з рахунком 9-3.

Коба Пхакадзе (Грузія) переміг
Махді Отіна (Марокко) з рахунком 17-3.

Доменіко Валентіно (Італія) переміг
Чул Сун Хана (Південна Корея) - рефері зупинив поєдинок в другому раунді.

Хосе Педраза (Пуерто-Ріко)
переміг Любомира Мар’яновича (Сербія) з рахунком 6-5.

Альберт Селімов (Росія)
переміг Сейлома Арді (Таїланд) з рахунком 14-8.

Евертон Лопес (Бразилія)
переміг Томаса Сталкера (Англія) з рахунком 14-5.

До 69 кг.

Мікаел Зієвський (Канада)
переміг Карлоса Бант Суареса (Куба) з рахунком 5-2.

Вільям Маклохлін (Ірландія)
переміг Кахабера Жванію (Грузія) з рахунком 7-5.

Жаджик Джулдай-Кетх (Туреччина)
переміг Бріана Кастано (Аргентина) з рахунком 14-5.

Торбен Келлер (Данія) переміг
Оскара Моліну (Мексика) з рахунком 9-4.

Ботіржон Махмудов (Узбекистан)
переміг Костянтина Снігура (Ізраїль) з рахунком 12-3.

Андрій Замковий (Росія)
переміг Імре Балажа Бачкаі (Угорщина) з рахунком 15-3.

Асадулло Боймуродов (Киргизія)
переміг зважаючи на неявку суперника Джетмира Кучі (Албанія).

Серик Сапієв (Казахстан)
переміг Тараса Шелестюка (Україна) з рахунком 16-11.

До 81 кг.

Кенет Іган (Ірландія) переміг
Джейсона Монро Варела (Колумбія) з рахунком 16-7.

Хосе Лардо Гомес (Куба) переміг
Реваза Карелішвілі (Грузія) з рахунком 15-5.

Артур Бетербієв (Росія)
переміг Бабакара Камара (Швеція) з рахунком 11-1.

Дінеш Кумар (Індія) переміг
Костянтина Беженару (Румунія) з рахунком 19-7.

Карлос Гонгора (Еквадор)
переміг Абдельхафіда Бенчаблу (Алжир) з рахунком 13-10.

Абделькадер Буено (Франція)
переміг Ерденебаяра Сандагсурена (Монголія) з рахунком 17-5.

Рене Краузе (Німеччина) переміг
Олександра Гвоздюка (Україна) з рахунком 2-2 (за додатковими показниками).

Елшод Расулов (Узбекистан)
переміг Джільберто Кастільо Ріверу (Домінікана) з рахунком 11-1

Понад 91 кг.

Роман Капітоненко (Україна)
переміг Развана Цойану (Угорщина) з рахунком 13-9.

Кубрат Пулєв (Болгарія)
переміг Юсефа Абеді Ельгані (Ізраїль) з рахунком 8-2.

Віктор Зуєв (Білорусь) переміг
Марка Томашевича (Хорватія) - рефері зупинив поєдинок в першому раунді.

Денис Сергєєв (Росія) переміг
Івана Дичко (Казахстан) з рахунком 15-11.

Роберто Каммарелле (Італія)
переміг Рока Урбанца (Словаччина) з рахунком 14-0.

Ерісланді Савон Котілла (Куба)
переміг Гілтона Бенжі Ціммермана (Антильські острови) з рахунком 11-4.

Примислав Димовський
(Македонія) переміг Клейтона Лаурента (Віргінські острови) з рахунком 12-0.

Жілей Жанг (Китай) переміг
Еріка Пфайфера (Німеччина) з рахунком 12-8.

Пропонуємо також розклад наступних поєдинків для українських боксерів:

8 вересня (57 кг.) Василь Ломаченко - Крейг Еванс (Вельс) - денна сесія, ринг А, 3-й бій
8 вересня (64 кг) Олександр Ключко - Дрісс Моуссаід (Марокко) - денна сесія, ринг В, 5-й бій
8 вересня (75 кг) Сергій Дерев'янченко - Адем Кіліччі (Туреччина) - денна сесія, ринг А, 8-й бій
8 вересня (91 кг) Олександр Усик - Стефан Сіммонс (Шотландія) - вечірня сесія, ринг А, 9-й бій

9 вересня (+91 кг) Роман Капітоненко - Ерісланді Савон Котілла (Куба) - денна сесія

Початок денної сесії о 16:30, вечірньої - о 21:30. Час київський.
За матеріалами: Boxnews.com.uaAllboxing.Ru
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Loading...

Корреспондент.net в соцмережах

Загрузка...