0
2
Федерер вийшов на Джоковича

Швейцарець Роджер Федерер вийшов до півфіналу Відкритої першості США-2009.

У чвертьфінальному поєдинку 28-річний швейцарець, посіяний цього року під першим номером, грав проти 12-ої ракетки змагань 25-річного шведа Робіна Содерлінга. Раніше між собою Роджер і Робін грали 11 разів, і в усіх зустрічах успіх супроводив Федерера.

Не був винятком і звітний поєдинок. Матч тривав загалом 2 години 33 хвилини і завершився на користь Федерера в чотирьох партіях з рахунком - 6/0, 6/3, 6/7 (6), 7/6 (6). У цій зустрічі швейцарцеві вдалося 4 рази взяти подачу Содерлінга, і при цьому жодного разу не втратити свою. Також варто зазначити, що всього за матч Роджер допустив 3 подвійні й 26 невимушених помилок за 28 ейсів і 64 активно виграних м'ячів. У активі Содерлінга - 11 ейсів і 36 віннерсів, за 5 подвійних і 45 невимушених помилок.

У півфіналі змагань Роджер зіграє проти четвертої ракетки турніру серба Новака Джоковича, який раніше переграв іспанця Фернандо Вердаско - 7/6 (2), 1/6, 7/5, 6/2.

Уже 12 разів перетиналися шляхи швейцарця і серба в офіційних матчах, і поки перевага в цьому протистоянні на боці Федерера – 8-4.

Цого сезону суперники провели три матчі, у двох з яких Джоковича супроводив успіх. Правда, їх остання очна зустріч, що відбулася всього за тиждень до старту US Open-2009, у фіналі Мастерса в Цинциннаті, залишилася за 15-разовим тріумфатором турнірів Великого Шолома - 6/1, 7/5.

На Відкритому чемпіонаті США тенісисти грали двічі: у вирішальному поєдинку першості-2007 Роджер узяв гору – 7/6(4), 7/6(2), 6/4, виявився він сильнішим і минулого року, перемігши цього разу в півфіналі – 6/3, 5/7, 7/5, 6/2.

За матеріалами: GoTennis.ru