14 вересня 2009, 07:14
0
6
Федерер вийшов до фіналу

Перша ракетка світу швейцарець Роджер Федерер вийшов до фіналу Відкритої першості США-2009.

У неділю в Нью-Йорку на центральному корті імені Артура Еша перший сіяний 28-річний Федерер у трьох сетах зламав опір четвертого номера посіву 22-річного серба Новака Джоковича – 7/6(3), 7/5, 7/5.

Першим брейк у матчі вдалося оформити Новаку. У стартовому сеті за рахунку 3/2 він зміг узяти подачу Роджера, але потім відразу ж дозволив швейцарцеві зробити у брейк відповідь. У результаті доля першого сету вирішувалася на тай-брейку.

У тринадцятому вирішальному геймі Федерер вирвався вперед - 2/0, після чого дозволив суперникові зрівняти рахунок - 2/2. Проте, потім серб невимушеною помилкою подарував ще один міні-брейк суперникові й до кінця тай-брейка Джокович узяв всього одного очко – 6/7(3).

У другому і третьому сеті до тринадцятого гейму так і не дійшло. У найвідповідальніший момент Роджеру вдавалося взяти подачу Новака і завершувати сет на свою користь – 7/5, 7/5. Загалом поєдинок тривав 2 години 34 хвилини. Завдяки цій перемозі Федереру вдалося збільшити свою перевагу в рахунку особистих зустрічей з Джоковичем до 9-4.

У фіналі за титул швейцарець боротиметься з шостим сіяним аргентинцем Хуаном-Мартіном Дель Потро, який у свою чергу переграв третю ракетку змагань іспанця Рафаеля Надаля у трьох сетах з однаковим рахунком 6/2. Залишається додати, що раніше Хуан-Мартін і Роджер шість разів грали між собою, і жодного разу аргентинцю ще не вдавалося обіграти Федерера.

За матеріалами: GoTennis.ru