Динамо стартує в Лізі Чемпіонів з перемоги над Рубіном

16 вересня 2009, 22:35
0
11
Динамо починає похід на Європу

У середу, 16 вересня, київське Динамо в першому турі групового етапу Ліги Чемпіонів здобуло вольову перемогу над казанським Рубіном.

Ліга Чемпіонів. Група F. 1-й тур

Динамо (Київ, Україна) - Рубін (Казань, Росія) 3:1

Голи: Юссуф (71); Маграо (80), Гусєв (86) - Домінгес (25)

АНАЛІТИКА: Динaмо - Рубін: На старт

--------------------------------------------------------------------------------

Динамо:Шовковський - Єременко; Алмейда; Хачереді; Маграо - Вукоєвіч, Юссуф, Нінкович (Гіоане, 58) - Ярмоленко (Гусєв, 65); Шевченко (Бетао, 90); Мілевський

Тренер: Валерій Газзаєв

Рубін:Рижиков - Кальошин; Шаронов; Навас; Ансальді - Нобоа; Семак; Рязанцев (Каса, 83); Караденіз - Домінгес (Муравськи, 77); Бухаров

Тренер: Курбан Бердиєв

25-а хвилина. Гол! Домінгес ідеально пробиває штрафний - м'яч влітає в праву дев'ятку. Без шансів для Шовковського.

28-а хвилина. Шаронов скосив Нінковича на підступах до штрафного майданчика, за що отримав попередження від Алана Хамера.

65-а хвилина. Гусєв змінює Ярмоленка.

71-а хвилина. Гол !!!!! Третій кутовий подав Маграо. Мілевський на ближній штанзі продовжив, а Юссуф у боротьбі із захисником пробив головою точно в дев'ятку!!!! 1:1!!!

80-а хвилина. Гол!!!!!!! Магао !!!!! Гіоане з лівого флангу виконав навіс у штрафну, Шевченко легким дотиком продовжив м'яч і ніким не прикритий Маграо забив під поперечину! 2:1!!

86-а хвилина. Гол!!!! Олег Гусєв!!!! Контратака Динамо, Гусєв розпочав атаку, Мілевський пробивав, але його удар заблокував захисник, але Гусєв добив з гострого кута м'яч повз Рижикова!