Євробаскет-2009: Іспанія стала чемпіоном Європи із сьомої спроби

20 вересня 2009, 23:15
0
4
Збірна Іспанія розпочала з поразки

Збірна Іспанії здобула золоті медалі чемпіонів Європи з баскетболу. У фінальному матчі іспанці розгромили команду Сербії - 85:63

Збірна Іспанії вперше у своїй історії стала чемпіоном Європи.

У складі іспанської збірної відзначився Пао Гасоль, що набрав 18 очок і зробив 11 підборів. Руді Фернандез набрав 13 очок. Трипкович був провідним гравцем у складі збірної Сербії - 15 очок.

Доля цього матчу вирішилася, по суті, вже до кінця другої чверті, коли іспанці вигравали 52:29. Серби, змучені драматичним півфіналом зі Словенією, нічого не змогли протиставити потужним, швидкісним іспанцям, які впевнено довели матч до перемоги.

Збірна Іспанії почала турнір з поразки тим же сербам - 57:66, а в матчі з британцями програвала за три хвилини до кінця матчу, і перебувала на межі вильоту. Однак поступово Гасоль, Наварро, Гарбахоса та їхні товариші, які з самого початку вважалися фаворитами турніру, набрали форму, і здобували впевнені перемоги. Досить нагадати, що в півфіналі іспанці розгромили греків - 82:64.

Зазначимо також, що іспанці всьоме брали участь у фіналі чемпіонату Європи, проте вперше завоювали золоті медалі. Два роки тому у фіналі іспанці програли збірній Росії - 59:60.

Росія, до речі, завершила турнір, розгромивши Туреччину - 89:69, і посіла сьоме місце.

А третє місце зайняла збірна Греції, яка виграла у Словенії - 57:56.