5
Сокіл поступається вдома

Київський клуб знову програє вдома одному з аутсайдерів 1-2.

Сокіл в усі часи був грозою авторитетів: не раз під натиском киян були побиті легендарні ЦСКА, Спартак, Крила Рад, Хімік і т.д. Але так само українська команда могла програти і слабким командам.

На жаль, в сезоні 2009/10 традиція не порушена: Сокіл виграв у лідерів Екстраліги - Юності, Кераміна, Шахтаря, але програв  командам знизу турнірної таблиці: Хімвлокну, Динамо-Юніорсу. І ось тепер Металургу.

Матч з командою Металург, яка йде п'ята знизу, почався в кращих традиціях Сокола: гості з Жлобина реалізували свою вже першу чисельну перевагу на 15 хвилині першого періоду. У другому періоді Волчек зробив дубль, цього разу, забивши у рівних складах ....

Після довгої перерви через травму, в цьому матчі вийшов кращий гравець минулого сезону - Вадим Аверкін. Вадим намагався, але отримав чергову травму в зіткненні він вдарився в борт ледь залікованим коліном.

Його місце зайняв захисник Олег Благой, і кияни кинулися відіграватися, і в середині третього періоду відіграли одну шайбу, коли їх на льоду було на два гравці більше - Роман Сальников прицільним кидком завершив комбінацію партнерів. Сокіл почав грати у відкритий хокей, і обидві команди могли не раз вразити ворота один одного, але так і не змогли це зробити.

Сокіл програв 1:2, і тепер на 6 очок відстають від лідера ХК Юності, яка перемогла у своєму двобої Хімік-СКА - 8:0.

Сокіл (Київ) - Металург (Жлобин) - 1:2 (0:1,0:1, 1:0)

26 вересня. м. Бровари. Ковзанка ТРЦ Термінал. 450 глядачів.

Судді: Едуард Одіньш, Андрій Бакуменко, Артем Корепанов

Сокіл: Карпенко; Толкунов-Наваренко, Клименко-Благой, Срюбко-Ісаєнко, Алексюк; Малов-Варламов-Сальников, Пастух-Аверкін-Матвійчук, Німенко-Гніденко-Аверкін.

Голи: 0-1 Волчек (бол.) (Пономарьов, Блінов) 14:05. 0-2 Волчек (Блінов) 38:51. 1-2 Сальников (бол. 2) (Климентьєв, Варламов) 48:38.

Кидки: 29-29

Штраф: 38-10

Кращі гравці матчу: Карпенко - Крутиков, Волчек