Токіо WTA: Азаренко боротиметься за вихід до чвертьфіналу з кривдницею Іванович

29 вересня 2009, 09:35
0
4
Азаренко вийшла до 1/8 турніру в Токіо

Восьма сіяна на турнірі I категорії в Токіо білоруська тенісистка Вікторія Азаренко з більш ніж переконливої перемоги почала свій виступ на Toray Pan Pacific Open-2009.

У вівторок у своєму першому тут поєдинку 9-а ракетка світу 20-річна Вікторія не залишила жодного шансу 32-у номеру рейтингу WTA 26-річній китаянці Жі Чжен, розгромивши її у двох партіях з однаковим рахунком 6/1.

Матч тривав 1 годину 10 хвилин. Нинішній успіх дозволив Азаренко вперше вийти вперед в очному протистоянні з суперницею - 2-1.

Таким чином, за вихід до чвертьфіналу змагань у столиці Японії білоруска посперечається з кривдницею 10-ої сіяної тут сербки Ани Іванович - чешкою Люсі Шафаржовою.

За матеріалами: GoTennis.ru