Янкович стала першою півфіналісткою турніру в Токіо

1 жовтня 2009, 07:33
0
4
Янкович зіграла в півфіналі

Сербська тенісистка Олена Янкович стала першою півфіналісткою турніру WTA Toray Pan Pacific Open-2009, що проходив у Токіо.

У чвертьфінальному матчі екс-перша ракетка світу 24-річна Янкович, посіяна тут під сьомим номером, зустрічалася зі своєю одноліткою 14-ою сіяною француженкою Маріон Бартолі.

Раніше тенісистки зустрічалися між собою вісім разів, і попереду за особистими зустрічами була Бартолі - 5:3. Причому за Маріон залишилися чотири останні очні матчі, два з яких відбулися цього сезону.

У першій партії матчу Бартолі змогла зробити три брейки, але для перемоги в партії цього не вистачило, оскільки Янкович у відповідь змогла чотири рази взяти подачу своєї суперниці і довести сет до перемоги з рахунком - 6/4.

У другому сеті Олена діяла на своїй подачі краще ніж у першому і дозволила Бартолі зробити лише один брейк, а сама при цьому ще двічі реалізувала брейкові м'ячі, добившись у результаті перемоги з рахунком - 6/3.

У півфіналі на Олену чекає зустріч з переможницею матчу між восьмою ракеткою змагань Вікторією Азаренко з Білорусі та 15-ою сіяною китаянкою На Лі.

За матеріалами: GoTennis.ru