Янкович стала першою фіналісткою турніру в Токіо

2 жовтня 2009, 07:52
0
13
Янкович стала першою фіналісткою в Токіо

Сербська тенісистка Олена Янкович стала першою фіналісткою турніру, що проходив у Токіо, WTA Toray Pan Pacific Open-2009.

У матчі 1/2 фіналу екс-перша ракетка світу 24-річна Янкович, що займає наразі восьму сходинку світового рейтингу, зустрічалася з китаянкою На Лі, посіяною тут під 15-м номером.

Раніше спортсменки грали між собою 6 разів, і з невеликою перевагою попереду за особистими зустрічами була На Лі - 4:2. Проте цього разу перемога дісталася Янкович з рахунком - 6/4, 6/3.

У першій партії матчу Янкович змогла реалізувати 2 із 7 своїх брейкових м'ячів, тоді як китайська тенісистка змогла використати лише 1 з 6.

У другому сеті ситуація повторилася - Янкович знову змогла двічі взяти подачу На Лі, на що китаянка відповіла лише одним брейком. При цьому варто зазначити, що в китаянки були шанси врятувати матч. За рахунку 5/3 на свою користь Янкович подавала на матч і в На Лі були брейк-пойнти, але сербка змогла відігратися. Залишається додати, що загалом цей поєдинок тривав 1 годину 58 хвилин.

У вирішальному матчі токійського турніру Олена зіграє проти переможниці другого півфінального матчу, в якому зіграють росіянка Марія Шарапова й Агнешка Радванська з Польщі.

За матеріалами: GoTennis.ru