Куала-Лумпур АТР: Давиденко переграв Монфіса і вийшов до півфіналу

0
11
Давиденко - у півфіналі

Росіянин Микола Давиденко впевнено вийшов до півфіналу турніру в Куала-Лумпурі.

У чвертьфінальному поєдинку посіяний у Малайзії під першим номером 28-річний росіянин зустрічався з 13-ою ракеткою світу 23-річним французом Гаелем Монфісом. Раніше Давиденко тричі грав проти Монфіса, і на рахунку росіянина в цих матчах була всього одна перемога.

У першій партії матчу все вирішив один єдиний брейк, який вдалося зробити Давиденку. Шансів на те, щоб відігратися росіянин Монфісу не надав. Узагалі ж за перший сет Монфіс зміг виграти всього 5 очок на прийомі й не заробив жодного брейк-пойнта.

У другому сеті Монфісу вдалося поліпшити гру на прийомі й навіть зробити один брейк, але Давиденка вже не можна було зупинити. Росіянин зміг у другій партії зробити 3 брейки, і в результаті отримав заслужену перемогу. Підсумковий рахунок матчу, що тривав 1 годину 13 хвилин, - 6/3, 6/3 на користь Миколи Давиденка.

У півфіналі змагань росіянин поміряється силами зі шведським тенісистом Робіном Содерлінгом, який раніше завдав поразки чехові Томашу Бердиху, - 6/2, 6/2. Залишається додати, що раніше між собою Давиденко і Содерлінг грали сім разів, і з великою перевагою попереду Робін - 5:2.

За матеріалами: GoTennis.ru