Пекін ATP: Надаль обіграв Блейка і зіграє у чвертьфіналі

8 жовтня 2009, 11:54
0
4
Надаль вийшов до чвертьфіналу

Чемпіон турніру в Пекіні 2005 року, друга ракетка світу Рафаель Надаль без проблем вийшов до чвертьфіналу China Open-2009, призовий фонд якого складає $2,100,500.

У четвер 23-річний іспанець у трьох партіях впорався з 24-м номером рейтингу АТР 29-річним спортсменом зі США Джеймсом Блейком – 7/5, 6/7(4), 6/3.

Зустріч тривала 2 години 24 хвилини.

Це вже третя поспіль перемога Надаля над Блейком, яка дозволила йому нарешті зрівняти рахунок в очному протистоянні з суперником – 3-3.

Тепер в 1/4 фіналу нинішніх змагань у столиці Китаю Надаль зустрінеться із сильнішим у протистоянні між екс-першою ракеткою світу росіянином Маратом Сафіним і 7-м сіяним тут чилійцем Фернандо Гонсалесом.

За матеріалами: GoTennis.ru