Пекін АТР: Чилич не пустив Надаля у фінал

10
Чилич у фіналі зіграє з Джоковічем

Іспанець Рафаель Надаль не зміг вийти у фінал турніру в Пекіні.

У півфінальному поєдинку 23-річний Надаль, який займає другий рядок світового рейтингу і відомий на пекінських кортах під першим номером, зустрічався з 15-ю ракеткою світу 21-річним хорватом Маріном Чиличем.

Це була перша зустріч між двома тенісистами і тривала вона лише 1 годину 22 хвилини. Перемога в підсумку дісталася Чиличу в двох партіях з рахунком - 6:1, 663.

У першому сеті Надаль зміг виграти всього вісім розіграшів (2 на прийомі) і не заробив жодного брейк-пойнта. Чилич ж діяв більш впевнено і тричі взяв подачу екс-першої ракетки світу. При цьому хорват дуже добре подавав і зробив за сет 6 ейсів, а його відсоток попадання першим м'ячем склав - 83%.

Вже в першому геймі другого сету хорвату вдалося зробити брейк, і потім Чилич повів в рахунку - 2:0. Свій перший в матчі брейк-пойнт Рафа заробив лише в четвертому геймі другої партії, ось тільки реалізувати його іспанець не зумів.

Здалося, що Надалю вдалося вирівняти гру, але в сьомому геймі іспанець знову упустив свою подачу, після чого Чилич за рахунку 5:2 на свою користь вийшов подавати на матч. Надаль повів на прийомі - 0:30, потім іспанець зміг відіграти два матчбола і в підсумку зробив брейк, скоротивши відставання в рахунку.

Однак на більше Надаля не вистачило, і він, в третій раз за сет, загубивши свою подачу, дозволив Чиличу завершити матч на свою користь.

У фінальному поєдинку Чиличу протистоятиме серб Новак Джоковіч, який раніше в двох сетах з однаковим рахунком - 6:3 переграв шведа Робіна Содерлінга. Залишається додати, що раніше між собою Чилич і Джокович зустрічалися три рази, і в усіх поєдинках перемога діставалася сербському спортсмену.

За матеріалами: GoTennis.ru