Пекін АТР: Джоковіч перемагає у фіналі

11 жовтня 2009, 14:30
0
8

Сербський тенісист Новак Джоковіч став переможцем турніру ATP China Open-2009, який проходив у Пекіні.

У фінальному поєдинку четверта ракетка світу 22-річний серб зустрічався з хорватським спортсменом 21-річним Маріном Чілічем, який займає у світовому табелі про ранги 15-ий рядок.

Раніше між собою Джоковіч і Чіліч зустрічалися тричі, і в усіх поєдинках перемога діставалася Новаку.

Вже в першому геймі стартової партії матчу Чіліч міг взяти подачу Джоковіча, але Новаку вдалося відіграти три брейк-пойнти. Взагалі ж у стартових геймах Чіліч грав набагато активніше і діяв точніше.

У п'ятому геймі Джоковічу знову довелося відігравати брейкові м'ячі, з чим він у результаті впорався, а потім за рахунку 2:2 і 40:40 пішов дощ і організатори змагань прийняли рішення зупинити матч. Перерва пішла на користь Джоковічу.

Після відновлення Новак заграв агресивніше, ніж на початку матчу. Серб спокійно довів до перемоги п'ятий гейм, а потім відразу ж зробив брейк - 4:2. Зупинятися на досягнутому Новак не збирався і в підсумку хорвату так і не вдалося більше виграти в цьому сеті жодного гейму.

У другій партії Чіліч знову почав впевненіше і відразу ж повів в рахунку з брейком - 2:0. Однак у середині сету Новаку знову вдалося перехопити ініціативу і, зробивши зворотний брейк, спочатку зрівняти рахунок у матчі, а потім і зовсім вперше в партії вийти вперед - 4:3.

У дев'ятому геймі Чіліч заробив на подачі Джоковіча відразу 3 брейк-пойнти, два з них Новак зміг відіграти, але на третьому Маріну вдалася красива атака і він зміг взяти подачу Джоковіча - 5:4. Однак серб відразу ж відіграв подання.

Після цього тенісисти ще по разу зробили брейки і в результаті все вирішувалося в укороченій партії. На тай-брейку Чіліч повів в рахунку - 2:1, але потім Джоковіч зміг виграти три очки поспіль і вийшов вперед - 4:2. Цієї переваги Новаку вистачило для того, щоб довести матч до перемоги - 7:6 (4).

За матеріалами: GoTennis.ru