20 серпня 2010, 08:08
0
20
Збірні Сербії та Греції влаштували бійку прямо на майданчику

Завершальний матч товариського турніру Acropolis Cup між збірними Греції та Сербії був перерваний на останніх хвилинах зустрічі через масову бійку гравців, повідомляє AP.

За рахунку 74:73 на користь господарів турніру форвард греків Антоніос Фоціс після грубого фолу Мілоша Теодосіча кинувся на сербського захисника з погрозою.

Форвард Новіца Величкович, що заступився за свого партнера по команді, схопив Фоціса за обличчя. Під час  масової бійки постраждав центровий збірної Греції Янніс Бурусіс, що отримав удар кріслом по голові від Ненада Крстіча, який переслідував 150-кілограмового Софокліса Схорціанітіса.

Бійка сталася через 6 хвилин після того, як головний тренер збірної Сербії Душан Івкович був вилучений з двома технічними зауваженнями за суперечки з арбітром.

За матеріалами: sports.ru