ЧС-2010. Німеччина дотискує Сербію, Греція ледве впоралася з Пуерто-Ріко

29 серпня 2010, 20:28
0
12
40 хвилин замало: німці дотиснули сербів лише в другому овертаймі

Греки та французи здобувають другі перемоги, німці і хорвати тільки відкривають рахунок, ліванці та серби зазнають перші поразки, а іранці і пуерторіканці програють знову.

Чемпіонат Світу - 2010 (Туреччина)

Група А (Кайсері)

Сербія - Німеччина - 81:82 (після 2-го ОТ) (17:14, 18:23, 19:19, 15:13, 12:13)

•  С: Перович (20), Расіч (15), Тепіч (14), Величкович (11), Мацван (9)
  •  Г: Бенцінг (22), Грін (15), Макнафтон (12), Шафарчік (14), Хаманн (10)

Збірна Німеччини поки у самому драматичному матчі перемогла команду Сербії. Вперше на турнірі справа дійшла до овертайму, при цьому для виявлення переможця довелося зіграти дві додаткові п'ятихвилинки. Відзначимо, що німці вели +4 за три хвилини до кінця першого тайму, але втратили перемогу. А за 2:32 до завершення основного часу гри Німеччина вела +6.

Група B (Стамбул)

Хорватія - Іран - 75:54 (22:13, 22:9, 9:18, 22:14)

Х: Укіч (13), Богданович (13), Томич (12), Кус (9), Томаш (9)

І: Хаддад (27), Каземі (10), Камрані (7), Давар (6), Веісі (2)

Збірна Хорватії впевнено перемогла команду Ірану в матчі другого туру. Після рівного початку хорватам вдалося зробити ривок 11:0. Іран зібрався після перерви, але в четвертій чверті європейці відновили статус-кво. У тих, хто програв 27 очок набрав Хаменей Хаддад.

Група C (Анкара)

Пуерто-Ріко - Греція - 80:83 (23:21, 18:14, 15:24, 24:24)

•  П-Р: барі (20), Рамос (26), Санчес (13), васала (11), Лі (9)
  •  Г: Спануліс (28), Царцаріс (14), Бурусcіс (12), Діамантідіс (12), Зісіс (7)

Збірна Греції у впертій боротьбі перемогла команду Пуерто-Ріко. Європейці поступалися до великої перерви, але змогли різко додати у третій чверті. 28 очок набрав Василіс Спануліс, що став найрезультативнішим гравцем зустрічі. Команда Греції очолила групу з 100-відсотковим результатом після двох зустрічей.

Група D (Ізмір)

Ліван - Франція - 59:86 (20:22, 8:20, 19:21, 12:23)

•  Л: Вроман (19), Ель Хатіб (12), Фрейхе (11), Фахед (4), Рустам (4), Абдельнур (2), Махмуд (2)
  •  Ф: Желабаль (18), Коффі (17), Маінмі (14), Де Коло (14), Батум (7)

Збірна Франції у другому турі чемпіонату світу майже не зазнала труднощів з командою Лівану. Ліван на рівних бився в першій чверті і навіть вийшов вперед на п'ять очок, але, починаючи з другого відрізка, ініціативу повністю захопила команда Франції. Найрезультативнішим гравцем матчу став Мікаель Желабаль - 18 очок, який набрав найбільше очок за Трибарвних і в грі з Іспанією напередодні.