ЧС-2010: Аргентинці зазнали першої поразки

2 вересня 2010, 21:35
0
9
Аргентинці оступилися під кінець матчу

У четвер, 2 вересня, у поєдинку п'ятого туру відбіркового турніру Чемпіонату світу з баскетболу в Туреччині збірна Сербії перервала переможну серію аргентинської команди.

За хвилину до кінця рахунок був 75:75, після чого серби пішли у відрив на 4 очки. На останніх секундах південноамериканці могли перевести зустріч в овертайм, але після промаху Кінтероса при другому штрафному кидку Величкович виграв підбір у Сколи, який набрав за матч 32 очки. З рахунком 84:82 серби виявилися сильнішими в драматичній кінцівці і завдяки цьому успіху зуміли посісти перше місце в групі.

Чемпіонат світу. Туреччина

5-й тур

Група A

Аргентина - Сербія - 82:84 (22:20, 17:20, 15:18, 28:26)

Аргентина: Скола (32), Пріджіоні (13), Дельфіно (13), Кінтерос (9), ХаСеН (8), Л. Гутьєррес (4), Сейкейра (2), Каммеріх, Гонсалес, Х. Гуттьерес.

Сербія: Савановіч (19), Крстич (18), Теодосіч (16), Расіч (10), Величкович (7), Маркович (6), Кешелі (6), Перович (2), Тепіч, Бьеліца, Пауніч.

Турнірна таблиця:

1. Сербія - 4 перемоги (5 матчів).

2. Аргентина - 4 (5).

3. Австралія - 3 (5).

4. Ангола - 2 (5).

5. Німеччина - 1 (4).

Нагадаємо, що раніше в поєдинку п'ятого туру Чемпіонату світу з баскетболу в Туреччині команда Росії перемогла представників Греції, незважаючи на натиск суперника наприкінці матчу, а литовці перемогою над Ліваном начисто виграли відбір в групі D.