НБА. Тренер Атланти вилетів на трибуни після зіткнення з гравцем суперника

iSport.ua,  19 жовтня 2016, 14:42
0
100
Майк Буденхольцер

Головний тренер Атланти Майк Буденхольцер постраждав під час матчу з Новим Орлеаном

У нього нього врізався захисник Пеліканс Ленгстон Гелловей.

Буденхольцер не зміг допрацювати до кінця поєдинок проти Нового Орлеана, в якому його команда здобула перемогу з рахунком 96:89.

Тренер був змушений вирушити до роздягальні після того, як Гелловей налетів на нього на великій швидкості.

Інцидент стався в другій чверті. Ленгстон намагався дістати м'яч, однак врізався в Буденхольцера і вилетів разом з ним на трибуни.

У результаті зіткнення сам гравець не постраждав, проте фахівцеві серйозно дісталося. Спершу він повернувся на лаву, але через кілька хвилин пішов у роздягальню.

Варто зазначити, що Буденхольцер спостерігав за грою із захисною пов'язкою на правій руці, оскільки напередодні переніс операцію на зламаному пальці.

Як заспокоїв усіх асистент Майка - Дарвін Хем, який заміняв його до кінця поєдинку, тренер почувається добре і не посилив травму.