Будівельник став десятиразовим чемпіоном України

iSport.ua,  6 травня 2017, 17:01
0
221

Київська команда в чотирьох матчах фінальної серії обіграла Хімік.

Київський Будівельник переграв южненський Хімік в четвертому матчі фінальної серії української Суперліги і став чемпіоном України.

Кияни швидко в матчі отримали перевагу: гості атакували з усіх дистанцій з високим відсотком і домінували на щитах, а Хімік насамперед слабо зіграв у захисті, пропустивши в першій половині 43 очки. Господарі не впоралися з киянами, які часто обігравали опонентів один на один. У підсумку на велику перерву команди пішли за переваги Будівельника +16.

На самому початку третьої чверті Будівельник оформив черговий потужний ривок 11:2, в результаті якого відрив киян зріс до катастрофічних для Хіміка 25 очок.

В останньому періоді Хімік спробував створити диво, організувавши штурм і скоротивши відставання від 25 до 8 пунктів. Гості в цей час задовольнялися лише 19 балами, але гандикап, зароблений в попередніх періодах, дозволив столичній команді втримати перемогу.

Ця перемога в Южному дозволила киянам довести рахунок в серії до 3:1 на свою користь і вдесяте у своїй історії стати чемпіоном України.

Хімік - Будівельник - 81:89 (9:17, 18:26, 21:27 33:19)