Дніпро стартував з драматичної перемоги в кваліфікації Кубка Європи ФІБА

0
467
БК Дніпро

БК Дніпро першим з українських баскетбольних клубів відкрив єврокубковий сезон.

Дніпро переміг на виїзді турецький Буюкчекмече в першому матчі першого кваліфікаційного раунду Кубка Європи ФІБА - 89:88.

Читай також: Дніпро і Хімік дізналися суперників у кваліфікації Кубка ФІБА Європа

На початку зустрічі після перших результативних атак господарів гості скоротили відставання, а триочковий Тимофієнка з подальшим влученням Ревзіна вивели дніпрян уперед на 4 очки. Щоправда, успіх виявився локальним. Турки заволоділи ініціативою і до кінця стартової чверті мали вже 13 очок переваги.

Такий хід мотивував українців до більш агресивних дій у другій 10-хвилинці. +11 очок переваги за цю чверть дозволили практично вирівняти становище на кінець першої половини поєдинку.

Після перерви дотиснути господарів не вдалося. Зате йшла рівна боротьба. Туркам істотно допомагала результативність американця Брейсі Райта, якого не завжди встигали нейтралізувати. У гостей роль лідера взяв на себе Дзюба. Відзначимо повернення після травми на чемпіонаті Європи Мішули.

Рівні шанси зберігалися до останнього. За 32 секунди до сирени Дніпро лише на очко відставав - 87:88. Саме триочковий Мішули до мінімуму скоротив різницю. Турки в своїй останній атаці втратили м'яч, а дніпряни вивели під кільце Глібова, який і приніс перемогу.

Мінімальна перевага має додати українцям психологічної впевненості на старті сезону перед матчем у відповідь, який відбудеться через тиждень, 27 вересня в Дніпрі.