0
298
Дніпро завершив виступи в єврокубках

Дніпро завершив виступ у єврокубках уже після перших матчів.

Бронзовий призер чемпіонату України з баскетболу Дніпро вилетів з Кубка Європи ФІБА, поступившись на своєму майданчику турецькому Буюкчекмедже.

Дніпро мінімально виграв у Туреччині в першому матчі 1-го кваліфікаційного раунду Кубка Європи, але вдома нічого не зумів зробити із суперником, який виграв три чверті із чотирьох і в сумі здобув перемогу з різницею в 16 очок.

Кубок Європи ФІБА, 1-й кваліфікаційний раунд, матч-відповідь

Дніпро - Буюкчекмедже 67:83 (13:20, 20:21, 22:22, 12:22)

Дніпро: Вільховецький (5 + 4 підбирання), Закурдаєв (0), Ревзін (1), Тимофієнко (15 + 5 підбирань + 4 передачі), Дзюба (11 + 8 підбирань) - старт; Мішула (10), Глєбов (9 + 4 підбирання), Загреба (6), Шундель (5), Сизов (3 + 4 підбирання), Санон (0), Шевченко (0)

Зазначимо, що в другому відбірковому раунді Кубка Європи ФІБА в боротьбу вступить ще один український клуб - віце-чемпіон Суперліги: южненський Хімік, який за право зіграти у фінальній частині турніру побореться з іще одним турецьким клубом - Істанбулом ББ.

Раніше київський Будівельник закінчив виступ у Лізі чемпіонів ФІБА.