0
197
Хімік зазнав чергової поразки в єврокубках

Віце-чемпіон України зазнав чергової поразки в Кубку Європи ФІБА.

Южненський Хімік програв четвертий матч групового етапу Кубка Європи ФІБА, поступившись з розгромним рахунком в Бельгії Монсу - 51:75.

Хімік непогано розпочав зустріч, тактично грамотно побудувавши гру в обороні і на рівних провів перший період, навіть вигравши його в два очки.

Однак уже в другому періоді все розсипалося. Господарі зробили висновки, почали знаходити можливості для кидків з-за дуги і досить швидко пішли у відрив. Водночас у Хіміка настала криза в атаці. Насичена оборона Монса в трисекундній перекрила колишні шляхи до кільця, а з дистанції южненці ніяк не влучали. У підсумку, вперше українці змогли забити майже через шість хвилин після початку періоду, пропустивши за цей час 15 очок. До великої перерви гості зуміли лише частково налагодити гру в обороні і пішли відпочивати, програючи "-14".

Третя чверть розпочалася для Хіміка з ще п'яти з половиною хвилин без очок. Коли різниця в рахунку досягла 25 очок, матч сміливо можна було припиняти, однак на жаль для українців довелося його все ж догравати.

Монс (Бельгія) - Хімік (Україна) - 75:51 (17:19, 22:6, 23:6, 13:20)