Шахи. Екс-українець програв матч за чемпіонство світу

iSport.ua,  25 листопада 2016, 10:24
0
507
Карякін і Карлсен ще змагатимуться

Екс-українець Сергій Карякін програв десяту партію фіналу чемпіонату світу з шахів.

У фіналі Карякіну протистоїть чинний чемпіон світу Магнус Карлсен. Поєдинок між гросмейстерами видається вельми напруженим. Перші 7 партій були зведені внічию, після чого у восьмій перемогу здобув росіянин, вийшовши вперед – 4,5:3,5.

Партія №9 також закінчилася нічиєю, а ось в десятому поєдинку перемогу святкував норвежець, якому вдалося зрівняти рахунок.

Карлсен грав білими, і на 75-му ходу Карякін був змушений визнати свою поразку. Наступна партія відбудеться в суботу, 26 листопада,і розпочнеться о 21:00 за київським часом.