ГоловнаСпортФутбол
 

Ліга Європи: Дніпро і Карпати дізналися суперників

СПОРТ bigmir)net/sport.bigmir.net, 16 липня 2010, 14:14
0
11
Ліга Європи: Дніпро і Карпати дізналися суперників
Фото: ФК Дніпро (Дніпропетровськ)
Дніпро почне боротьбу за місце у груповому раунді

Сьогодні, 16 липня, відбулося жеребкування третього раунду кваліфікації Ліги Європи.

У цьому раунді відбору свою боротьбу за потрапляння у груповий турнір починає дніпропетровський Дніпро, а також наступну пару суперників дізналися львівські Карпати.

Ліга Європи. Третій кваліфікаційний раунд

Оденсе (Данія) - Зрінськи (Боснія) / Тре Пенне (Сан-Маріно)

Стабек (Норвегія) / Дніпро (Могильов, Білорусь) - ВІТ-Джорджія (Грузія) / Баник (Чехія)

Ліверпуль (Англія) - Работнічки (Македонія) / МІКА (Вірменія)

Марітіму (Португалія) / Спортинг (Фінгал, Ірландія) - Хонка (Фінляндія) / Бангор Сіті (Уельс)

Берое (Болгарія) - Судува (Литва) / Рапід (Відень, Австрія)

Рейк'явік (Ісландія) / Карпати (Львів, Україна) - Зестафоні (Грузія) / Дукла (Словаччина)

Тімішоара (Румунія) - МюПа (Фінляндія) / Сан-Хуліа (Андорра)

ЦСКА (Софія, Болгарія) - Кліфтонвіл (Північна Ірландія) / Цибалья (Хорватія)

Шемрок Роверс (Ірландія) / Бней Єгуда (Ізраїль) - Ювентус (Турин, Італія)

Ельфсборг (Швеція) / Іскра-Сталь (Молдова) - Вентспілс (Латвія) / Тетекс (Македонія)

Нордшелланд (Данія) - Спортинг (Лісабон, Португалія)

Фехервар (Угорщина) / Марібор (Словенія) - Хіберніан (Шотландія)

Црвена Звєзда (Белград, Сербія) - Слован (Братислава, Словаччина)

Інтeр (Турку, Фінланд) - Генк (Бельгія)

Валлетта (Мальта) / Рух (Польща) - Аустрія (Відень, Австрія) / Широкі Брієг (Боснія)

Вікторія (Плзень, Чехія) - Бешикташ (Стамбул, Туреччина) / Вікінгур (Фарери)

Беса (Албанія) / Олімпіакос (Пірей, Греція) - Маккабі (Тель-Авів, Ізраїль) / Могрен (Чорногорія)

Шауляй (Литва) / Вісла (Польща) - Портадаун (Півн.Ірландія) / Карабах (Азербайджан)

Штурм (Грац, Австрія) - Ефле (Швеція) / Динaмо (Тбілісі, Грузія)

Анортосіс (Кіпр) / Шибеник (Хорватія) - Серкль Брюгге (Бельгія) / ТПС (Турку, Фінляндія)

Баку (Азербайджан) / Будучность (Чорногорія) - Брондбю (Данія) / Вадуц (Ліхтенштейн)

Мельде (Норвегія) / Елгава (Латвія) - Штутгарт (Німеччина)

Маккабі (Хайфа, Ізраїль) - Динaмо (Мінськ, Білорусь) / Сілламяє (Калев, Естонія)

Утрехт (Нідерланди) / Тірана (Албанія) - Люцерн (Швейцарія)

Сибір (Новосибірськ, Росія) - Аполлон (Кіпр)

 Горіца (Словенія) / Рандерс (Данія) - Лозанна (Швейцарія) / Борац (Боснія)

Олімпія (Бєльці, Молдова) / Динaмо (Бухарест, Румунія) - Хайдук (Хорватія)

АЗ (Алкмар, Голландія) - Гетеборг (Швеція)

Діфферданж (Люксембург) / Спартак (Златибор Вода, Сербія) - Дніпро (Дніпропетровськ, Україна)

Атирау (Казахстан) / Дьйор (Угорщина) - Монпельє (Франція)

Олесунн (Норвегія) - Мазервелл (Шотландія) / Брейдаблік (Ісландія)

Кальмар (Швеція) / Дачія (Молдова) - Левскі (Софія, Болгарія) / Дандолк (Ірландія)

Галатасарай (Стамбул, Туреччина) - ОФК (Белград, Сербія) / Торпедо (Білорусь)

Ягеллонія (Польща) - Аріс (Салоніки, Греція)

Таурас (Литва) / АПОЕЛ (Кіпр) - Яблонец (Чехія)

Перші матчі третього кваліфікаційного раунду відбудуться 29 липня, матчі-відповіді - 5 серпня.

Нагадаємо, що в першому матчі другого відбірного раунду Ліги Європи львівські Карпати на виїзді розгромили ісландський Рейк'явік з рахунком 3:0.

Нагадаємо, що сьогодні також відбулося жеребкування третього кваліфікаційного раунду Ліги Чемпіонів. Свого першого суперника по відбору дізналося київське Динамо.

СПОРТ Bigmir)net

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Loading...

Корреспондент.net в соцмережах