22 серпня 2010, 21:08
0
10
Ніхто не хотів відступати ...

У неділю, 22 серпня, було зіграно центральний матч сьомого туру Української Прем'єр-ліги, у якому київське Динамо приймало дніпропетровський Дніпро.

Українська Прем'єр-ліга. 7-й тур

22-е серпня

Динамо - Дніпро - 0:0

Попередження: Попов (20); Єременко (38); Вукоєвич (44); Шевченко (90) - Кравченко (28); Гладкий (58); Русол (77); Мандзюк (90)

Стадіон Динамо ім. Валерія Лобановського. Початок матчу: 20:15. Арбітр: Шевцов (Одеса)

Динамо: Коваль - Данило Сільва, Хачеріді, Михалик, Попов - Вукоєвич, Єременко (Нінкович, 71), Гусєв (Гільєрме, 79) - Ярмоленко, Шевченко, Андре (Гармаш, 46)

Дніпро: Каніболоцький - Лобжанідзе, Мандзюк, Чеберячко, Русол - Кравченко, Холек, Шахов (Назаренко, 86) - Гоменюк (Калиниченко, 62), Коноплянка, Селезньов (Гладкий, 46)

Дебют зустрічі виявився за футболістами Дніпра, які почали матч дуже агресивно. Особливо виділявся Коноплянка, прагнув бити при першій же можливості. Один з таких ударів на 11-й хвилині Коваль з величезними труднощами перевів у поперечину. Через чотири хвилини Селезньов впав у штрафному після виходу один на один з голкіпером киян. Арбітр вказав на точку, але порадившись з боковим скасував пенальті. Як показав повтор, правильно зробив, адже Коваль зіграв чітко в м'яч.

Десь у середині першого тайму динамівцям вдалося вирівняти гру, і ось вже Дніпро рятує Антон Каніболоцький, який кулаками переводить м'яч на кутовий після гарматного пострілу Вукоєвича. У складі Динамо як завжди вирізнявся Андрій Шевченко, який сам починав атаки, і сам же їх завершував, але постійно не вистачало точності. Так перший тайм і завершився у рівній боротьбі.

Другу половину гри команди розпочали з замін: Безсонов зняв інертного Селезньова і дав шанс проявити себе Гладкому, а Газзаєв вирішив, що Гармаш краще зіграє, ніж Андре. Однак бажаного ефекту ці перестановки не справили. У дніпропетровців, як і раніше виділявся Коноплянка, а киян - Шевченко. Небезпечні моменти почали виникати десь після 60-ї хвилини, перевага після розіграшів стандартних положень. То Шахов не дотягнеться до м'яча після класного навісу Калініченка, то Ярмоленко проб'є головою в руки голкіперу.

На 81-й хвилині підопічні Безсонова упустили дві реальні можливості відкрити рахунок: спочатку Коноплянка після пасу Гладкого і виходи один на один з Ковалем не потрапив у рамку, а потім вже сам форвард Дніпра пробивав головою, але результат був той самий. На останніх секундах супершанс мав Ярмоленко, але він не зумів проштовхнути м'яч у ворота після прострілу Гільєрме, а потім ще й Шевченко потрапив у поперечину, пробиваючи штрафний!

Втім, нічия стала закономірним результатом, задовольнивши більше всього донецький Шахтар, який у результаті відірвався від переслідувачів на три і п'ять очок.

За матеріалами:СПОРТ bigmir)net