25 серпня 2010, 07:56
0
9
ЦСКА легко пройшов Анортосіс

Московський ЦСКА пробився в груповий турнір футбольної Ліги Європи, здобувши на виїзді у матчі-відповіді стадії плей-офф вольову перемогу з рахунком 2:1 над кіпрським Анортосісом.

Анортосіс активно почав зустріч у відповідь, але потім ЦСКА перевів матч у спокійне русло. Небезпечні моменти в першому таймі виникали біля воріт господарів: Сейду Думбія не розібрався в ситуації з виходом один на один, а удар Зорана Тошича зі штрафного під поперечину парирував воротар. На перерву команди пішли за рахунку 0:0.

Другий тайм проходив у тому ж ключі, а Слуцький у середині його постарався освіжити гру виходом Кейсуке Хонди і Марка Гонсалеса. Тим не менше, першим забити вдалося Анортосісу: залишений без уваги португальський форвард Кафу отримав м'яч у штрафному майданчику і пробив низом. Ігор Акінфєєв на цей удар зреагував, але м'яч все-таки вкотився у кут воріт.

ЦСКА відігрався на 85-й хвилині після розіграшу кутового. М'яч метався по воротарському майданчику кіпрського клубу, двічі потрапивши в поперечину, поки Думбія з досить незручного положення не направив його в сітку воріт. Новачок ЦСКА забив свій третій гол у двох матчах проти Анортосіса.

Ще через чотири хвилини армійці вийшли вперед, коли дальній удар вдався Гонсалесу. Чилієць пробив метрів з 25 в ближній кут, і голкіпер Матуш Козачик допустив помилку.

Нагадаємо, що в першій зустрічі команд, що відбулася тижнем раніше на Арені Химки команда Леоніда Слуцького перемогла з рахунком 4:0.

За підсумком двох матчів ЦСКА переміг кіпрський клуб з рахунком 6:1.
Зазначимо, що жеребкування групового турніру Ліги Європи відбудеться 27 серпня в Монако.