Ліга Європи: Локомотив поступився команді швейцарської другої ліги

26 серпня 2010, 20:50
0
9

У четвер, 26 серпня, московський Локомотив віддав путівку в розіграш Ліги Європи швейцарській Лозанні.

Швейцарці забили гол вже на 17-й хвилині. Після подачі з корнера у центрі штрафного Асатіані програв боротьбу Сильвіо, який головою пробив у верхній кут, не залишивши ні шансу Гільєрме.

Тільки на 83-й хвилині Локомотив зміг відправити м'яч у ворота суперника, коли Гатагов з лівого краю прострілив, а Сичов рукою перевів м'яч у ворота. Але все ж таки вважав, що м'яч зарахований і побіг радіти, але македонський арбітр м'яч скасував і показав жовту футболістові.

Відігратися ж по-справжньому залізничники змогли на 85-й хвилині. Після удару зі штрафного Алієва, воротар зробив кілька кроків у ближній лівий кут, але м'яч, зачепивши ногу Кілінча, полетів у дальній.

У додатковий час команди не змогли виявити переможця, а в серії пенальті точнішими були гравці Лозанни.

Ліга Європи. Кваліфікація.Раунд плей-офф

Локомотив (Москва, Росія) - Лозанна (Лозанна, Швейцарія) - 1:1 (0:0 додатковий час. За пенальті 3:4)

Голи: Сільвіо, 17 (0:1); Алієв, 85 (1:1)

Перший матч: 1:1.

Нагадаємо, що в першому матчі раунду плей-офф Ліги Європи Локомотив на виїзді також зіграв внічию з Лозанною - 1:1.

Відзначимо, що раніше Локомотив продав за 3 млн. євро московському Динамо хорвата Томіслава Дуймовіч і форварда Олега Кузьміна в рубін (за 2,5 млн євро). Таким чином, у Локомотива з'явилися гроші на трансфер Артема Мілевського, який оцінюється в 8-9 млн євро.

Тим не менше, самАртем Мілевський сказав, що ніяких переговорів з офіційними представниками Локомотива про свій перехід не вів і не веде.

За матеріалами:championat.ru