ГоловнаСпортФутбол
 

Сьогодні пройде жеребкування групового етапу Ліги Європи

27 серпня 2010, 08:20
0
17

Сьогодні, 27 серпня, у Монако відбудеться жеребкування групового турніру Ліги Європи.

Напередодні жеребкування 48 команд-учасниць цієї стадії турніру розподілені у чотири кошики згідно з клубним коефіцієнтом UEFA.

У рамках процедури жеребкування буде сформовано 12 груп, по 4 команди в кожній. Клуби з першого кошика опиняться на номінально перших позиціях своїх груп, клуби з другого кошика - на других, клуби з третього кошика - на третіх, і, нарешті, доповнять склади груп клуби з четвертого кошика.

Від України в груповому турнірі Ліги Європи  братимуть участь три представники: київське Динамо (другий кошик), харківський Металіст (третій кошик) і львівські Карпати (четвертий кошик).

Зазначимо, що в одній групі українські команди опинитися не можуть: представники однієї країни, згідно з регламентом UEFA, розводяться по різних квартетах.

Вашій увазі представлений повний склад кошиків при жеребкуванні групового турніру Ліги Європи.

КОШИК 1:

  • Атлетико (Мадрид, Іспанія)
  • Ліверпуль (Англія)
  • Севілья (Іспанія)
  • Порту (Португалія)
  • Вільярреал (Іспанія)
  • ЦСКА (Москва, Росія)
  • ПСВ Ейндховен (Нідерланди)
  • Зеніт (Санкт-Петербург, Росія)
  • Ювентус (Турин, Італія)
  • Спортинг (Лісабон, Португалія)
  • Штутгарт (Німеччина)
  • Алкмаар (Нідерланди)

КОШИК 2:

  • Стяуа (Бухарест, Румунія)
  • Лілль (Франція)
  • Динамо (Київ, Україна)
  • Андерлехт (Бельгія)
  • Байєр (Леверкузен, Німеччина)
  • ПСЖ (Париж, Франція)
  • Брюгге (Бельгія)
  • Палермо (Італія)
  • Хетафе (Іспанія)
  • Бешикташ (Стамбул, Туреччина)
  • Манчестер Сіті (Англія)
  • Сампдорія (Італія)

КОШИК 3:

  • Спарта (Прага, Чехія)
  • АЕК (Греція)
  • Металіст (Харків, Україна)
  • Левскі (Софія, Болгарія)
  • Русенборг (Тронхейм, Норвегія)
  • Зальцбург (Австрія)
  • ЦСКА (Софія, Болгарія)
  • Оденсе (Данія)
  • Наполі (Італія)
  • Боруссія (Дортмунд, Німеччина)
  • Динамо (Загреб, Хорватія)
  • БАТЕ (Борисов, Болгарія)

КОШИК 4:

  • Аріс (Греція)
  • Рапід (Відень, Австрія)
  • ПАОК (Греція)
  • Лех (Познань, Польща)
  • Карпати (Львів, Україна)
  • Янг Бойз (Швейцарія)
  • Утрехт (Нідерланди)
  • Гент (Бельгія)
  • Лозанна (Швейцарія)
  • Шериф (Тирасполь, Молдова)
  • Дебрецен (Угорщина)
  • Хайдук (Спліт, Хорватія)

Матчі 1-го туру групового турніру Ліги Європи пройдуть 15-го і 16-го вересня.

За матеріалами: Динамо Киев от Шурика

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Loading...

Корреспондент.net в соцмережах