27 серпня 2010, 22:40
0
10
Рейєс відкриває рахунок у матчі

У п'ятницю, 27 серпня, відбувся матч за Суперкубок Європи між міланським Інтером і мадридським Атлетіко. У рівній боротьбі іспанці виявилися сильнішими.

Суперкубок Європи

Інтер (Мілан, Італія) - Атлетіко (Мадрид, Іспанія) - 0:2

Гол: Рейес (62); Агуеро (83)

на 90-й хвилині Міліто не реалізував пенальті (воротар)

Попередження: Самуель (90) - Сімао (86), Рауль Гарсія (89)

Монако. Луї II. Початок матчу: 21,45

Арбітр: Массімо Бузакка (Швейцарія)

Інтер: Сезар, Майкон, Лусіо, Самуель, Ківу, Дзанетті, Камбіассо, Снейдер (Коутіньйо, 78), Станкович (Пандев, 67), Ето'О, Міліто

Атлетіко: Де хеа, Уйфалуші, Годін, Переа, Домінгес, Ассунсао, Рауль Гарсіа, Рейес (Меріда, 68), Сімао, Агуеро, Форлан (Хурадо, 82)

90 +1 хвилина. У контратаці Агуеро міг втекти на побачення з голкіпером, фол Самуеля ціною жовтої картки виправданий

90-а хвилина. Де хеа відбив удар з 11-метрової позначки кращого футболіста Ліги чемпіонів - Дієго Міліто, що бив майже по центру.

89-а хвилина. Рауль Гарсія ще й жовту картку отримує.

88-а хвилина. Пенальті! Коутіньйо і Майкон двома блискучими передачі розірвали оборону, а Рауль Гарсія наступив на ногу Пандева в штрафній

86-а хвилина. Сімао заробляє нетипове для сьогоднішньої гри попередження

83-я хвилина. ГОООООЛ. 0:2 Агуеро забиває. Сімао прострілив з флангу, а забутий захисниками Агуеро закидає м'яч у сітку.

73-я хвилина. Навіс Снейдера міг призвести до голу, але Ето ` з меж воротарського не влучив, пробиваючи головою

70-а хвилина. 4 гравці Інтера опинилися в офсайді, але все одно не забили, потрапили в кіпера і поперечину

62-а хвилина. ГООООООЛ 0:1 Рейєс відкриває рахунок. Агуеро віддав на Рейеса, той пробиває - прямо під штангу.

58-а хвилина. Рейєс просувався вперед, у лінії штрафної обманним рухом прибрав Ківу, удар у дальній кут і сейви Сезара

48-а хвилина. Міліто скористався ляпом захисника і двічі намагався завдати удару з меж штрафного, обидва рази заблоковано

43-я хвилина. Агуеро був ближче за всіх до успіху, метрів з 10-ти намагався доставити м'яч у дальню дев'ятку - вище воріт.

37-а хвилина. Форлан забарився з прийняттям рішення і не встиг завдати удару з меж штрафного, Самуель в підкаті здорово відпрацював.

24-а хвилина. Ассунсао ніхто не заважав завдавати удару метрів з 30-ти, невеликий рикошет змінив напрямок польоту м'яча, кутовий

14-а хвилина. Агуеро прокинув м'яч собі на хід і від лицьової лінії прострілював - Самуель вчасно ліквідовує небезпеку.

11-а хвилина. Снейдер тричі поспіль доставив м'яч у чужу штрафну, два виноси і запізнілий ривок Ето `о, удар від воріт

6-а хвилина. Навіс в штрафну італійського клубу від Сімао, після рикошету в падінні намагався бити головою Агуеро, не дотягнувся і впав.

Третя хвилина. Ето ` на лівому фланзі, прострілював не дуже небезпечно, а от після рикошету м'яч потрапив до Міліто, удар у дотик з 13-ти метрів, м'яч змінив траєкторію і полетів вище, кутовий