0
11
Фернандіньйо відзначився за збірну

Збірна Бразилії 7 вересня провела контрольну зустріч в столиці Каталонії з фарм-клубом Барселони - Барселоною Б, яка виступає в Сегунді.

Головний тренер бразильців Ману Менезеш дав можливість проявити себе всім гравцям, тому команда зіграла двома різними складами в кожному з таймів.

У першій половині зустрічі за збірну Бразилії зіграв новачок казанського Рубіна Карлос Едуарду, а в другому  на полі з'явилися представники українського чемпіонату: футболісти Шахтаря Дуглас Коста і Фернандіньйо та динамівець Андре. І якщо Коста і Андре просто занесли собі в актив зустріч за збірну, то Фернандіньйо ще й забив гол на 80 хвилині (у Гірника вийшов хороший удар низом у дальній кут), який став третім і останнім слідом за голами Лукаса Лейви (12) і Алешандре Пато (13).

За матчем, який завершився з рахунком 3:0 на користь Бразилії, спостерігали головний тренер Барселони Хосеп Гвардіола і захисники каталонців Карлес Пуйоль і Ерік Абідаль.