Фернандіньо вибуває до кінця сезону

11 вересня 2010, 09:10
0
7

Півзахисник Шахтаря Фернандіньо отримав у матчі з Оболонню перелом великої гомілкової кістки правої ноги і найімовірніше до кінця сезону не зможе вийти на поле.

У матчі Оболонь - Шахтар у середині першого тайму серйозну травму отримав Фернандіньо. У зіткненні з гравцем Оболоні він пошкодив ногу і не зміг продовжити матч і навіть не зміг самостійно залишити поле. За інформацією прес-служби Шахтаря, лікарі зафіксували у бразильського півзахисника Гірників поперечний перелом великої гомілкової кістки правої ноги.

Відразу ж після злощасного інциденту Фернандіньо був доставлений в одну з київських клінік, де йому зробили рентген і надали першу допомогу. Потім Ферна був перевезений в аеропорт Жуляни, звідки разом із командою вилетів до Донецька. Тепер півзахисник має пройти тривалий період відновлення.

Після матчу головний тренер Шахтаря Мірча Луческу сказав, що гравець, напевно, вибув до кінця сезону.

Нагадаємо, що атакуючий півзахисник Фернандіньо - найважливіший гравець для Шахтаря, а кілька днів тому він зіграв матч і забив гол за збірну Бразилії. Матч Оболонь - Шахтар закінчився перемогою Пивоварів - 1:0.