16 вересня 2010, 20:56
0
9
Мілевський: гол + пас і незабитий пенальті

У четвер, 16 вересня, київське Динамо взяло старт у Лізі Європи. У першому турі групи Е команда Валерія Газзаєва розійшлася миром з білоруським БАТЕ.

Ліга Європи. Група Е. Перший тур

Динамо (Київ) - БАТЕ (Борисов) - 2:2

Голи: Мілевський (34); Єременко (44) - Родіонов (3); Нехайчик (54)

Попередження: Єременко (60); Михалик (62); Хачеріді (75) - Радьков (12); Шитов (29); Павлов (64)

На 13-й хвилині Мілевський не реалізував пенальті (воротар)

Київ. Стадіон Динамо ім. Валерія Лобановського. Початок матчу: 20:00

Арбітр: Маркус Стрембергссон (Швеція)

Динамо: Коваль - Бетао, Алмейда (Андре, 74), Хачеріді, Маграо (Каддурі, 79), Михалик, Єременко, Ярмоленко, Нінкович (Гармаш, 57), Гусєв, Мілевський

Тренер: Валерій Газзаєв

БАТЕ: Веремко - Юревич, Шитов, Радьков, Бордачев, Олехновича, Ліхтарович (Бага, 38), Нехайчик, Павлов (Скавиш, 63), Брессан (Володько, 77), Родіонов

Тренер: Віктор Гончаренко

Все, матч завершений. Динамо не змогло перемогти в першому турі Ліги Європи чемпіона Білорусі.

90-а хвилина. Веремко накрив м'яч після удару з-за штрафної Нінковича.

88-а хвилина. Скавиш дуже небезпечно прострілив зліва - Родіонов не замкнув.

87-а хвилина. Єременко подавав двічі з лівого флангу, обидва рази вкрай невдало.

86-а хвилина. Михалик пробивав головою, але влучив у захисника. Ще один корнер.

85-а хвилина. Як і раніше не виходить нічого в атаці у підопічних Газзаєва. Рідкісний рейд Бетао завершився кутовим.

80-а хвилина. А БАТЕ притиснуло Динамо до своїх воріт. Двічі подавали кутовий білоруські футболісти, двічі з навісами спралялісь київські захисники.

79-а хвилина. Каддурі змінив Маграо.

78-а хвилина. Коваль невпевнено відбив удар Юревича здалека. Михалик перешкодив Родіонову добити м'яч у ворота!

77-а хвилина. Володько вийшов замість Брессана.

76-а хвилина. Брессан пробив вище воріт.

75-а хвилина. Скавиш тікав від Хачеріді, захисник ціною жовтої картки і небезпечного штрафного зупинив його прорив.

74-а хвилина. Андре змінив Алмейду. Тепер Михалик гратиме центрального захисника.

73-я хвилина. Алмейда перервав пас на Родіонова, який був готовий розстріляти ворота Коваля.

72-а хвилина. Ярмоленко вривався у штрафну, отримав пас від Мілевського і хотів забігти з м'ячем у ворота, але завадив воротар БАТЕ!

70-а хвилина. Коваль ледь не повторив трюк Шовковського у грі зі Словенією, але на щастя Максима білоруси не перехопили м'яч.

69-а хвилина. Мілевський бив з лінії штрафного - у руки Веремко.

67-а хвилина. Ярмоленко небезпечно прострілював справа - захисник завадив пробити Мілевському в порожні ворота!

64-а хвилина. Ярмоленко обіграв двох захисників і пробив з кута штрафний - м'яч пройшов у лічених сантиметрах від штанги!

63-я хвилина. Друга заміна у складі БАТЕ: замість Павлова вийшов Скавиш.

62-а хвилина. Михалик отримав попередження, зірвавши небезпечну контратаку.

61-а хвилина. Мілевський віддавав хороший пас під удар Гармаша, але у Дениса м'яч звалився з ноги!

60-а хвилина. Єременко заробив попередження у центрі поля.

60-а хвилина. Після цього голкіпер Динамо ще й на виході впевнено зіграв під час подачі кутового.

59-а хвилина. КОВАЛЬ витягнув м'яч з дев'ятки після дальнього удару Павлова!

57-а хвилина. Газзаєв випустив Гармаша замість Гусєва.

54-а хвилина. ГОЛ! Нехайчик зрівнює рахунок. Бетао пропустив півзахисника БАТЕ, і той завдав класний удар з кута штрафного майданчика в дальню дев'ятку! Коваль як не тягнувся, але дістати м'яч не зумів!

52-а хвилина. Як-то багато сумбуру в діях киян. Не вдається поки провести осмислену атаку.

47-а хвилина. Хачеріді двічі зіграв невпевнено. Спочатку віддав небезпечний пас на Коваля, який ледь не перехопив Родіонов, а потім не зміг до ладу вибити м'яч зі своєї половини поля.

Другий тайм розпочався

Перерва

44-а хвилина. ГГГГООООЛЛЛЛ! ЄРЬОМЕНКО виводить Динамо вперед! Мілевський віддав Роману пас в контратаці, фінн на замаху прибрав Шитова і пробив у дальній кут метрів з 14-ти!! 2:1

43-я хвилина. Маграо небезпечно прострілював зліва, але Єременко не встиг до м'яча.

38-а хвилина. Перша заміна в складі БАТЕ: Бага вийшов замість Ліхтарович.

36-а хвилина. Михалик привіз небезпечний штрафний біля своїх воріт. Брессан як і раніше Гусєв пробив у стінку.

35-а хвилина. Штанги рятує Динамо після шаленого удару Брессана!

34-а хвилина. ГГГГГГООООООООЛЛЛ !!!!!!! МІЛЕВСЬКИЙ!! Єременко віддав класний пас у штрафну, Артем уникнув офсайдної пастки, обіграв воротаря і катнув м'яч у порожні ворота!

33-я хвилина. Нінкович заробив кутовий, намагаючись прорватися по центру. Знову Гусєв подавав - цього разу до рук Веремко.

30-а хвилина. Гусєв пробив у стінку.

29-а хвилина. Шитов порушив правила на підступах до штрафного. Метра 23 до воріт. Ще й жовта захисника.

27-а хвилина. Брессан подавав штрафний з лівого флангу, але першим на м'ячі був Бетао.

26-а хвилина. Маграо ледь не закинув м'яч за комір Веремко з лівого флангу. Трохи промахнувся.

23-я хвилина. Гусєв подавав кутовий з правого флангу - захисники впоралися.

19-а хвилина. БАТЕ подав кутовий - невдало.

17-а хвилина. Видихнулася атака Динамо. У центр поля перемістився м'яч.

13-та хвилина. МІЛЕВСЬКИЙ не забив! Веремко потягнув удар у правий від себе кут!

12-а хвилина. Пенальті! Олег виправився, увірвався в штрафну і там був зрубаний Радькову.

11-а хвилина. ГУСЄВ не потрапив з трьох метрів по воротах! Точно так само як в Амстердамі!!

10-а хвилина. Мілевський потрапив у вельми сумнівний офсайд.

5-а хвилина. Гусєв подав кутовий, Хачеріді пробив головою, але неточно.

3-а хвилина. ГОЛ! Ось так початок! Помилилася захист Динамо при створенні штучного офсайду, Родіонов вибіг один на один з Ковалем і не залишив воротарю жодних шансів київським!

Ну от здається, всі проблеми вирішені. Арбітр дає стартовий свисток.

Команди вирішили тим часом побуцати м'яч, а голкіпер Динамо вже знайшов спільну мову з лайнсменом зі Швеції.

Початок матчу трохи затягнувся через те, що арбітр виявив дірку в сітці воріт Максима Коваля. Якось не солідно для клубу, який претендує на рівень вище середнього.