Фотогалерея: Відповіли за слова. Динамо не змогло перемогти БАТЕ

17 вересня 2010, 09:15
0
6

У четвер, 16 вересня, в Києві на стадіоні імені Лобановського Динамо матчем проти БАТЕ стартувало в Лізі Європи.

Напередодні поєдинку майбутні суперники провели словесну арт-підготовку - білоруський захисник Ігор Шитов заявив, що від Динамо залишилося лише ім'я і БАТЕ це доведе, йому вторив хавбек клубу з Борисова Олександр Павлов, який сказав, що всі успіхи українського гранда в минулому, а його нинішні зірки спочили на лаврах. Ці слова не залишилися не почутими, і динамівці на чолі з головним тренером Валерієм Газзаєвим пообіцяли спростувати слова білорусів.

Початок матчу вийшов бентежливим для киян - кращий форвард білоруського Чемпіонату Віталій Родіонов прорвався по флангу і розстріляв ворота Максима Коваля. Динамо відповіло шквалом атак, на вістрі яких найчастіше опинявся Олег Гусєва, але йому постійно не вистачало точності. А коли ж м'яч летів точно - був надійний Веремко. На 13-й хвилині голкіпер БАТЕ навіть парирував пенальті у виконанні Артема Мілевського, змусивши ще сильніше переживати тисячі вболівальників на трибунах. Однак в кінцівці першого тайму Динамо стараннями дуету Єрьоменко - Мілевський змогло не тільки відігратися, а й вийти вперед. 2:1 на користь Динамо - з таким рахунком завершився перший тайм.

Багато хто чекав, що в другому таймі Динамо ще додасть і доведе справу до красивої перемоги, проте вийшло зовсім не так - на 54-й хвилині молодий талант БАТЕ Павло Нехайчик хитрим ударом зрівняв рахунок, який і залишився незмінним до фінального свистка, незважаючи на масовані атаки господарів.

Після закінчення поєдинку гості почули радісні крики підтримки білоруських уболівальників, які під час гри зуміли перекричати своїх київських візаві, а гравці Динамо - свист і крики: Ганьба, ганьба.

Про ключові моменти матчу Динамо і БАТЕ розповість нова галерея на СПОРТ bigmir)net.