Воротар БАТЕ: Мілевського спіткала зоряна хвороба

0
9
Гравці БАТЕ образилися на Мілевського

Гравець БАТЕ Олександр Гутор висловив невдоволення поведінкою нападаючого київського Динамо Артема Мілевського

Воротар білоруського БАТЕ розповів про причину конфлікту з Артемом Мілевським в перерві матчу між командами в рамках 1-го туру групового турніру Ліги Європи.

"Мілевський адже народився в Білорусі, так? Так от я думаю, що він зробив неправильно, коли приклав палець до губ і тим самим показав нашим уболівальникам, щоб вони замовкли, - цитує Гутор Goals.by. - Ми, футболісти, горою за уболівальників , як і вони за нас, тому я висловив в перерві йому своє невдоволення.

Що відповів Мілевський? Він відповів у неприємній формі. Та й взагалі в протягом гри вів себе по-піжонськи. Мабуть, його спіткала зоряна хвороба  . Все ж гроші псують людину ".

ВІДЕО: Динамо (Киев) - БАТЕ (Борисов) - 2:2

Нагадаємо, що матч 1-го туру групового турніру Ліги Європи між київським Динамо і білоруським БАТЕ відбувся у четвер, 16 вересня, і завершився з нічийним рахунком - 2:2.