19 вересня 2010, 17:40
0
10
Олег Ящук

Відзначився не хто інший, як уродженець Тернопільщини екс-гравець Ниви і українець з бельгійським паспортом Олег Ящук. Його м'ячі допомогли Серкль-Брюгге здолати Сент-Трюйден - 4:2.

Це відбулося в рамках 7-го туру чемпіонату Бельгії.

32-річний український форвард лише в середині тижня приступив до тренувань, як тільки одужав після травми коліна, що змусила його пропустити значну частину передсезоння і початок чемпіонату.

Ящук почав матч на лавці запасних, але вже на 32-й хвилині з'явився на полі, змінивши Фредеріка Боя. До цього часу комади вже встигли неабияк  попсувати нерви один одному - гості вели 2:1 завдяки двом голам сенегальця Папа Камара.

Під завісу першого тайму Ящук порівнює рахунок - 2:2 (43-а хвилина). Святкуючи гол українець зняв з себе футболку, за що отримав заслужену жовту картку. Відразу ж після початку другого тайму Ящук відбирає м'яч у захисника гостей Дениса Одоі і виводить господарів вперед - 3:2.

На 62-й хвилині йому вдається переграти захист при створенні офсайду і забити свій третій гол у матчі. Матч так і закінчився впевненою перемогою господарів 4:2.

Ящук у свої майже 33 залишається провідним форвардом команди, забиваючи в бельгійському чемпіонаті з сезону 1996/97. У тому ж у Серклі виступає ще один українець Серьога Серебренніков.

Після шести турів Серкль мав 6 очок і йшов на 11 місці в турнірній таблиці.

За матеріалами: legioner.kulichki.com