ГоловнаСпортФутбол

Газзаєв: Не від хорошого життя ми вимушені постійно перебудовувати лінію оборони

26 вересня 2010, 18:09
0
7
Газзаєв вважає результат матчу позитивним

Головний тренер київського Динамо Валерій Газзаєв прокоментував результат недільного поєдинку проти "Арсеналу".

"Загалом, результат матчу позитивний. У першому таймі команда грала добре, після перерви - гірше, - відзначив Газзаєв. - Пропустили необов'язкові м'ячі (особливо перший), але добре, що виграли.

Проте, маю сказати, що не від хорошого життя ми вимушені постійно перебудовувати лінію оборони: Маграо, Попов і Сільва травмовані, застудився Хачеріді (саме через цю причину не був заявлений на сьогоднішній матч). З іншого боку, вважаю, що сьогодні добре зіграв Каддурі".

Нагадаємо, що поєдинок одинадцятого туру Української Прем'єр-ліги між столичними Динамо і Арсеналом завершився перемогою номінальних господарів - 3:2.