19 червня 2011, 22:55
0
15
Іспанія дала урок футболу Україні

У неділю, 19 червня, збірна Україна провела третій матч на молодіжному Євро, в якому розгромно програла Іспанії і залишила турнір.

Євро-2011. Група В. 3-й тур

Україна - Іспанія - 0:3

Голи: Мата (10, 72, пен.); Адріан (27)

З подробицями матчу можете ознайомитися ТУТ.

Щоб вийти у півфінал Євро-2011, команді Павла Яковенка обов'язково потрібно було перемагати, через що в основі вийшли відразу чотири футболісти, орієнтовані на атаку. Проте вже в дебюті зустрічі Іспанія фактично вирішила результат гри: спочатку Мата скористався помилкою Кривцова, потім Адріан замкнув простріл з флангу.

Налагодити контргру українцям не вдалося: за перші 45 хвилин на їхньому рахунку дальній удар в руки Де Хеа від Коноплянки і небезпечний простріл від Бутко.

У другому таймі збірній Україні вдалося заволодіти м'ячем і територією, але небезпечних моментів, як і раніше, не було. Зате іспанці в одній зі своїх контратак заробили пенальті, який упевнено реалізував Мата.

Вже через дві хвилини Коноплянка отримав шанс відквитати один м'яч, але не зумів пробити Де Хеа з одинадцятиметрового, призначеного за фол на Зозулі. У час, що залишився, іспанці могли забити четвертий м'яч, ну а підопічні Яковенка просто припинили грати. У підсумку - 0:3.

Нагадаємо, що в трьох матчах на молодіжному Євро на рахунку Україні нічия з Англією, а також дві поразки - від Чехії та Іспанії. У півфіналі турніру зіграють переможці групи А Швейцарія і Білорусь, і переможці групи В Іспанія та Чехія.