Ліга Чемпіонів: Шахтар стартував поразкою від Порту

13 вересня 2011, 23:01
0
17
Рибка пропускає удар Халка

У вівторок, 13 вересня, в першому матчі групового етапу Ліги Чемпіонів у квартеті G Шахтар на виїзді поступився Порту з рахунком 1:2. При цьому догравали поєдинок Гірники вже удев'ятьох.

Матч розпочався під диктовку господарів. Вже на 11-й хвилині у Порту був відмінний шанс відкрити рахунок у матчі після того, як німецький арбітр Фелікс Бриг призначив пенальті за фол Ярослава Ракицького на Родрігесі.

Проте бразилець Халк з одинадцятиметрової позначки влучив у штангу. А через кілька хвилин Шахтар вийшов вперед. Голкіпер Порту Елтон не зміг впоратися з нескладним ударом Вілліана, а Луіс Адріано успішно зіграв на добиванні.

Тим не менше, до кінця першого тайму португальці змогли зрівняти рахунок. На 29-й хвилині все той же Халк вразив ворота Шахтаря зі штрафного. А в менш ніж через десять хвилин Гірники залишилися вдесятьох. Ярослав Ракицький отримав пряму червону картку за фол проти Жоао Моутіньо.

На початку другого тайму Порту і зовсім вийшло вперед. На 51-й хвилині відзначився Клебер. Після цього португальці перехопили ініціативу і змогли довести матч до перемоги. При цьому в кінцівці поєдинку Гірники і зовсім залишилися вдев'ятьох. За друге попередження з поля був видалений Дмитро Чигринський.

Ще один матч квартету G закінчився сенсаційною домашньою перемогою АПОЛЕЛа над пітерським Зенітом - 2:1.

Таким чином, кіпрська і португальська команди очолили групу.

ТЕГИ: Лига ЧемпионовШахтер (Донецк)Луис АдрианоПортуЯрослав Ракицкий