Фотогалерея: Змусили почервоніти. МЮ невимушено обіграв Челсі

19 вересня 2011, 13:16
0
15
МЮ тричі вразив ворота Челсі

У неділю, 18 вересня, у центральному матчі п'ятого туру англійської Прем'єр-ліги Манчестер Юнайтед невимушено обіграв головного конкурента в боротьбі за чемпіонство - лондонський Челсі.

Червоні дияволи ще до перерви забезпечили собі комфортну перевагу - 3:0 - завдяки голам Кріса Смоллінга, Нані і Уейна Руні. Врятував від розгрому Челсі Фернандо Торрес, який реалізував вихід один на один з Давидом де Хеа на початку першого тайму. МЮ міг забити і четвертий м'яч, однак Руні послизнувся і пробив повз з одинадцятиметрової позначки.

На 83-й хвилині Торрес міг відродити інтригу у матчі, але не влучив у порожні ворота після того, як вийшов один на один і обіграв де Хеа. Підсумок - 3:1 на користь Манчестера.

Перемігши Челсі, Червоні дияволи довели свою поточну безпрограшну серію в АПЛ до 23 матчів. На їх рахунку 17 перемог і 6 нічиїх. Крім того, п'ятий матч поспіль забиває нападаючий Дияволів Уейн Руні.

Перемога МЮ над Челсі - у новій фотогалереї на СПОРТ bigmir)net.

ТЕГИ: Английская Премьер-лигаМанчестер ЮнайтедУэйн РуниФернандо ТорресЧелси (Лондон)