УПЛ: Арсенал святкує перемогу в київському дербі

25 вересня 2011, 19:25
0
8
Київське дербі!

Сьогодні, 25 вересня, відбувся матч 25-го туру української Прем'єр-ліги, в якому в київському дербі Оболонь візьме Арсенал.

Українська Прем'єр-ліга. 11-й тур

Оболонь (Київ) - Арсенал (Київ) - 0:1

Гол: Лампі (11)

Попередження: Слюсар (50), Тимченко (67) - Одібе (25), Грицай (45), Старгородський (75)

Київ. Оболонь Арена. Початок матчу: 18.30

Арбітр: Юрій Вакс (Сімферополь)

Оболонь: Рева - Романюк, Леонідов, Пластун, Сапай, Люпашко, Б. Баранець (Панас, 33), Барилко (Мякушко, 73), Слюсар (Ільків, 61), Тимченко, Мандзюк

Арсенал: Погорілий - Шершун, Лампі, Одібе, Польовий, Грицай (Максимов, 90), Флореску, Старгородський (Абейку, 88), Міколюнас (Гоменюк, 72), Шацьких, Ковпак

81-а хвилина. Небезпечно! Флореску пробиває метрів з тридцяти, Рева з великими труднощами переводить м'яч на кутовий.

67-а хвилина. Ух! Пощастило зараз гравцям "Оболоні". У стіночку розіграли м'яч гравці "Арсеналу" і Ковпак пробивав у дотик метрів з одинадцяти, м'яч пролітає над поперечиною.

43-я хвилина. Немає голу! Пластун чітко по центру пробиває і Погорілий тягне цей м'яч. Голкіпер молодець.

42-а хвилина. Пенальті у ворота "Арсеналу". Сапая пробивав по володіннях Погорілого і м'яч потрапив у руку Польовому.

23-а хвилина. Слюсар забиває гол, але забиває після того як арбітр запалив прапорець.

11-а хвилина. ГООООЛ. 0:1 Лампі отримав чудовий пас від партнера і в дотик пробив у ближню дев'ятку, голкіпер був безсилий. БРАВО!